Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megvenné a tengerimalacokat?

Megvenné a tengerimalacokat?

Figyelt kérdés
Születtek tengerimalacaim és 2 közülük albínó. Nagyon sokaknak visszataszítóak. Kiváncsi vagyok nektek mi a véleményetek. Ha eladnám megvennétek vagy ha elajándékoznám kellene? Most nem azon van a hangsúly hogy kell-e nektek malac hanem hogyan álltok hozzá az albínó malacokhoz?
2011. júl. 8. 16:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
sztem ismerlek...
2011. júl. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ha nem hannah vagy akkor nem ismerhetsz:DD!
2011. júl. 8. 19:16
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg elajándékoznád? Én bevállalnám simán, de csak akkor, ha nőstény. Ugyanis nekem is van 3 malackám, (1 ivartalanított fiú és 2 lány, nem akarok kismalacokat. Legalábbis egyenlőre)és régi vágyam egy albínó malacka. Ha gondolod írj privibe és megbeszélhetjük, ha tényleg gazdit keresel nekik.
2011. júl. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok hirdetni de fennt vannak a malacok az expressz.hu-n ha valalkit érdekelnek létszi nézzétek meg őket mert nagyon aranyosak és szerető gazdát keresnek:) !!
2011. júl. 29. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!