Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudnám elkényesztetni...

Hogyan tudnám elkényesztetni a nyuszimat?

Figyelt kérdés
van egy nyuszim és elszeretném kényesztetni:) mit ajánlotok? fekete cuki édes fiú nyuszika:D
2011. júl. 9. 00:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
köszi XD most dejót nevettem :D
2011. júl. 9. 00:55
 2/12 anonim ***** válasza:

köss masnit a nyakába, egész nap az öledben legyen, vidd mindenhova magaddal, altasd az ágyadban nem tudom

adj neki biorépát x

2011. júl. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
háát kösz de fiú vok. De hiddel megérdemli kicsi nyuszikám:)
2011. júl. 9. 01:01
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek de ha ilyen válaszokat kértem volna akk inkább a humor kategóriába tettem volna a kérdést
2011. júl. 9. 01:03
 5/12 A kérdező kommentje:
Istenem! nagyon eltértünk a nyuszi témától:I kezdve az orális kielégítéstől a homár vagyok-ig :D
2011. júl. 9. 01:08
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Adj neki finom ételeket, mármint amit szeret. például répa. Vidd ki a levegőre. Kapjon vizet, füvet. Szóval lásd el minden olyan dologgal ami kell neki. Játssz vele, simogasd.

Kapja meg a kellő figyelmet, csak ne ess túlzásba. Mert, most oké, hogy nyár van, és van rá időd, de a suli mellett nem biztos, hogy lesz.

Amúgy tudsz képet linkelni a nyuszidról? Biztos nagyon szép. :)


Remélem többet érsz a válaszommal, mint a többiekével. :):)


18L

2011. júl. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Minőségi, drága eledel, répa, szépítsd ki a ketrecét mindenféle játékkal, játssz vele sokat, babusgasd. Bár, ahogy a nyusziról írtál, h mennyire szereted sztem már el is van kényeztetve...
2011. júl. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
01:40 szia köszi sokat segítettél jah és bocsi nincs képem:) 14/F
2011. júl. 9. 02:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

01:40-es vagyok.

Semmi gond. :)

2011. júl. 9. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:D köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 9. 03:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!