Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek a megőrült tengerim...

Mit tegyek a megőrült tengerimalacommal?

Figyelt kérdés
3 Nappal ezelőtt született egy kismalaca.Az első nap úgy ahogy foglalkozott vele, de most már nem eteti, az akváriumban fel-alá szaladgál,folyamatosan átszalad a kicsin.A kicsinek próbáltam adni cukros vizet, amit fecskendőből evett is, de most már nem fogadja el.Félek, hogy elpusztul.Mit tehetnék érte?
2011. júl. 9. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem sokat tehetsz sajnos, esetleg állatorvos tanácsaival okosabb lennél.
2011. júl. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretném bántani az anyát sem, de ez így nem mehet tovább.Mért nem törődik a kicsivel?
2011. júl. 9. 16:54
 3/10 anonim ***** válasza:

első alom? még nem tudj azanyja mit kell vele csinálni. szegény pici :(

sokat tényleg nem lehet tenni érte, kár rá pénzt kidobni, hogy orvoshoz vidd, annyit nem ér.

küszködhetsz vele, cukros vízzel meg mindennel, de ezt a természet elintézi

2011. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Többször is hívtam ma már az állatorvosunkat, de nem vette fel, és nem is hívott vissza.
2011. júl. 9. 16:56
 5/10 A kérdező kommentje:
Az első alom igen.A baj csak az, hogy állat bolond vagyok, és a szívem szakad meg érte.
2011. júl. 9. 16:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Próbálj több állatorvost, vagy tenyésztőt felhívni, keress rájuk neten, mindnek van elérhetősége.

Sajnos ez megtörténhet, amikor felkészületlenül (és felelőtlenül) szaporítja valaki az állatát.

2011. júl. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2011. júl. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Főleg a második link lehet hasznos neked!

És innentől mindenképp kerüld el, hogy vemhesedjen.

2011. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
18:36 - nak üzenem.Nem szaporítottam felelőtlenül, mivel pár hete kaptam csak, és nem volt társa.Nem én akartam , hogy babája legyen.De már nincs jelentősége, mert a pici elpusztult :(
2011. júl. 11. 13:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Megnyugodott már az anyuka? Eszik, iszik, szénázik rendesen?

Figyeld őt is, és a súlyát is, mert a szülés után is felléphetnek problémák! (toxikózis pl.)

Sajnálom a picit... Könnyen elképzelhető, hogy maradandó problémái lettek volna, ha megmarad. :(

Gondolkodj egy azonos nemű társ beszerzésén, ha egy kicsit nyugodnak a kedélyek!

2011. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!