Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a tengerimalacommal?...

Mi lehet a tengerimalacommal? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
van egy gyúnyörű albínó tengerimalacom. kb 2-3 hónapos lehet. nagyon jól tartom van hogy egy nap kétszer is kitakarítom nehogy megbetegedjen vagy ilyesmi. ma a szörén fekete pontokat találtam a szőrszálakon 2-3 ilyen fekete pont van a hátán. ez csak kosz lehet vagy esetleg valami betegség előjele?
2011. szept. 30. 19:12
 1/5 anonim válasza:
Nem hiszem hogy baja lenne, fürdesd meg. Ha nem jön le akkor ha ennyire aggódsz érte vidd el állatdokihoz ...:)
2011. szept. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Képet nem tudsz feltenni véletlen? Ennyiből szerintem nem megállapítható mi az.... ha nagyon zavar vidd el állatorvoshoz egy általános "átnézés" sosem árt főleg az albínóknál....
2011. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát képen nem nagyon látszik :/ első megfogadom a taácsod megfürdetem :D remélem csak kosz :) amúgy köszi mindkettőtöknek. :)
2011. szept. 30. 19:21
 4/5 anonim válasza:
Ha továbbra sem múlnak el a pöttyök, és több lesz belőlük, akkor valami atka lesz. Reméljük, csak kosz! :)
2011. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Platypus ***** válasza:
Vizezz be egy zsebkendőt és dörzsöld meg vele a fekete pontokat. Ha vöröses-barnás nyom marad a zsebkendőn, akkor a pontok bolhaürülékből voltak, és a megemésztett vér maradványait látod. Ebben az esetben nem ártana egy alapos bolhairtás a malac háza táján.
2011. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!