Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak a tengerimalacom...

Mit csináljak a tengerimalacommal?

Figyelt kérdés
Van egy rövidszőrű tengerimalacom.Most lesz 2 hónapos.Kiszoktam venni az akváriumából,de félek,hogy ha az ölembe teszem akkor lekakil vagy lepisil.Már lepisilt egyszer.Tudtok vmi tanácsot adni,hogy hogyan tudnám ezt elkeülni? Előre is köszönöm.
2011. aug. 31. 00:51
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Ne vedd az öledbe. Rakd ki inkább máshová. Vagy melós ruhába malacozz ha ennyire félsz a trágyától. Engem a golya fosott le egyszer. Akkor most mi lenne ha mindíg ettől kéne félnem hogyha kimegyek. Nem mennék ki? vagy mi? Lehet azért jártál így mert ritkán veszed ki és fél szegény malac vagy pocok vagy mi.. :D Amúgy az terrárium nem aqvárium amibe tartod. Akkor hívják a terráriumot akváriumnak ha felöntöd vízzel. De remélem nem vízbe tenyészted a tengerimalacokat? :D
2011. aug. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem rakj az öledbe valami rongyot ami már nem kell,hajtsd össze több rétegbe.szerintem azért pisilt le mert megijedt hogy kivetted
2011. aug. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
31%
vegyél neki egy GoKartot
2011. aug. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

teaman! nagy forma lehetsz :)


minket is mindig lehugyoztak a kis dögök régen :) tegyél egy régi rossz törcsit az öledbe, arra mehet a pisikaki :P

2011. aug. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nagy Péterú válasza:
9%
peruban megeszik edd meg és lehet izleni fog:D
2011. aug. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A tengerimalacok mindegyike jelzi ha pisilni kell ha ölbe van. Csak meg kell tanulnod, hogy a tiéd, hogy jelzi ilyen jel lehet: ha rágcsálja, nyalogatja a kezed, húzkodja a ruhád, sokat fészkelődik az öledbe, nekiáll hangokat adni látszólag ok nélkül... Amúgy ha 20 percnél egyszerre nem tartod az öledbe kicsi az esélye, hogy lepisil kakilni meg tuti nem fog. Ha ennél hosszabb ideig akarod ölbe venni meg kell figyelni a tiéd meddig bírja, mert a 20-30 perc az átlag a maliknál.
2011. aug. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor játszani szeretnél vele, akkor ülj le vele a földre és teríts magad alá egy rossz plédet vagy lepedőt. Vegyél fel itthoni ruhát. Aztán kész is. Azt annyiszor pisili össze ahányszor akarja.
2011. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Edd meg!!!!!
2011. szept. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!