Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan haverkodjak össze a...

Hogyan haverkodjak össze a tengerimalacommal?

Figyelt kérdés
Egyik barátom koleszba ment- így már nem tudott foglalkozni a tengeriével, így nekem adta. Viszont úgy tűnik, nem igazán bír engem a kiskrapek, hogyan lopjam be magam a szívébe?
2011. jún. 29. 20:06
 1/7 zuzuki ***** válasza:
Hát szerintem,vegyél a kezedbe egy répát.Tarts ki addig,amíg oda nem jön... Általában ez működik az állatoknál(Kutyák,Lovak).Ne hátrálj és ne mozogj,tartsd és majd odamegy.:)Cukik ezek ám....:)
2011. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tapasztald ki hogy milyen zöldséget, gyümölcsöt szeret és próbáld kézből etetni. 1-2 hét után, ha már nyugodtan eszik úgy hogy a kezed is ott van mellette megpróbálhatod megsimogatni. rá fog jönni hogy nem vagy rossz ember, főleg hogy kaját adsz neki :D újabb 1-2 hét elteltével megpróbálhatod kivenni szaladgálni. csak vigyázz be ne másszon az ágy vagy szekrény mögé :) legyél türelmes, és idővel meg fog szeretni.
2011. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tegnap már kivettem és simogattam egy kicsit, de nem sikerült oldanom a hangulatát. Ma kipróbáltam a kézből etetgetést, jól beleharapott az ujjamba xD De tényleg nagyon aranyos volt :D Úgy látszik, a kishaver bukik a petrezselyemre és a répára. Köszi a tippeket, nekiállok megszelídíteni Lajost.
2011. jún. 30. 18:46
 4/7 anonim ***** válasza:

minden tengerimalacnak először is TÁRSRA van szüksége!!!

a tengerimalacod sokkal szocializáltabb és kedvesebb lesz ha társaságban van! vegyél 1 könyvet és alaposan olvasd át!!! (persze tengerimalacos könyvet)

ezt ajánlanám: kiskedvencek a tengerimalac (a libriben megtalálod narancssárga-kék a borírója)

2011. jún. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Van.

Amíg a haverom gondozta, volt is neki társa, csak az már elpusztult sajnos, én pedig most nem állok úgy, hogy még egyet tudjak tartani. Sajnos. :/:(

2011. jún. 30. 23:54
 6/7 anonim válasza:
Kicsit gonoszság a malackával szemben,de az a mali amelyiknek nincs búvóhely a ketrecében jobban megszereti a gazdiját próbálkozz ezzel hátha beválik!:)
2011. júl. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2012. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!