Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyit kérnek az állatorvosok...

Mennyit kérnek az állatorvosok általában?

Figyelt kérdés
A malackánk egyik hátsó lábát nem használja. Beszorult a kinti ketrecük alá, s azóta nem használja. Nem fáj neki, ugyanolyan jókedvű, eszik rendesen. Megmutatnám állatorvosnak, hogy megnyugodjunk, csak érdekelne, hogy mennyit kér el egy doki, ha kijön és megnézi?
2011. júl. 12. 11:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hozzánk is házhoz szokott jönni az állatorvos, és ha nincs szükség injekcióra vagy gyógyszerre, akkor nem szokott kérni semmit. Az más kérdés, hogy olyankor is odaadunk neki 2000ezer forintot, mert mégis csak megy vele az ideje.
2011. júl. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát. Akkor pár ezer forint körül lehet majd, nem tíz ezrekben.. Szép napot mindenkinek!
2011. júl. 12. 11:29
 13/15 anonim ***** válasza:
akihez én járok,1500 a vizsgálat,de ha valamit csinálnia is kell,akkor vizsgálat ingyen és csak a kezelésért fizetek (megfázva voltak,1 malacka kikezelése ami 3 szuri 3ezer volt, a másiknak nem kellett szuri,őt csak viszgálta,azért 1500öt számolt fel,ki is van irni szépen)
2011. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

hát,nem tudom..nálunk krva rendes a doki,mivel paranoiám van,mindenféle hülyeséggel hurcibálni szoktam a malacom dokihoz xd.azért nem szokott pénzt kérni.Múltkor meg véletlenül ráléptem a malacomra..(ott futkosott előttem.xd)és elájúlt,meg nem tudta megtartani a fejét,sőt,még a szája is vérzett...na,rohantunk dokihoz,megnézte,mindenét áttapogatta, és azt mondta:nincs semmi baja,csak sokkot kapott az ijedségtől,és azért folyt a vér a szájából,mert elharapta a nyelvét..azért sem kért semmit.

de amikor megszült a cocim(terhesen vettük-.-"jól átb@szott az állatkereskedés)és az egyik kicsi bélférges lett,és 4szer kellett vinni ilyen injekcióért,és azért is csak 500 forintot kért..

jó fej nagyon a dokink:D Látszik rajta,hogy nem a pénzért csinálja,hanem mert szereti az állatokat.

2011. júl. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Uh! Ez kész horror, ahogy leírtad. :(

Nem is tudtam, hogy a rágcsálók is szoktak férgesek lenni...

2011. júl. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!