Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Benevezzem a 24. -i versenyre...

Benevezzem a 24. -i versenyre vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

az lenne a kérdeésem hogy egy 6,5 éves tengerészt és egy 5 hónapos tengeri cocát be lehet nevezni egy kiállításra? nagyon egészségeseg, az idősebbik egy fehér teknőc tarka félig sheltie és A. rövidsz.a fiatal pedig egy csont fekete A. rövidszőrű.(nevük is van de persze nem fogom elárulni)

és arra meglehet kérni a zsűrit hogy az idősebbnek a hasával óvatosan mert fáj neki azótamióta az egyetlen kölykeit szoptatta.egyépként az egyik kivizsgáló állatorvos a mamám barátja mert a skót juhászukat ő kezelte.multkor amikor kőrömvágáson és kivizsgáláson volt az egyik malacka megismerte és nagyon kedves volt és tök sokat elengedett az árból....még sorolhatnám , de még az is kérdés hogy milyen ruhában illik megjelenni?apropó! szabadtéri lesz:)


gyors választokat légyszí!


2011. júl. 14. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ez számomra iszonyú zavaros, egy szavadat nem értem. Ok valamilyen tengerimalacot kiállításra akarsz vinni, de mi ez az állatorvos sztori, meg mi van?????
2011. júl. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
első válaszolóval egyet értek. mi van??
2011. júl. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor ezzel nem csak egyedül én vagyok így. Amúgy benevezheted kedvenc kategóriába, de te voltál az is aki ezt megkérdezte a gemon.ro fórumon? Mert ott szerintem kaptál válaszokat. Ja, hogy azok téged felháborítottak! Már ne haragudj, de ha így állsz hozzá másmilyen választ neigen várj!
2011. júl. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!