Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Degunknak rángógörcsrohamai...

Degunknak rángógörcsrohamai vannak.6 és fél éves. Haldoklik?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ezt ennyiből nem tudhatjuk, lehet hogy epilepsziás roham (ha deguknál is van ilyen), vagy valamilyen mérgezés.

Orvoshoz kéne vinni szegénykét.

2009. ápr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ő sajnos nem lett szelíd, mert a társa csúnyán megverte és a fél szemére megvakította. nem tudjuk megfogni sem. Amikor féreg elleni gyógyszert adott neki az orvos, akkor is sokkot kapott. Csak a ketrecében hagyta magát simogatni.

Meg már nagyon öreg. Most elbújik előlünk. Nem eszik, nem iszik. Olvastam, hogy kalciumhiány lehet. Adtunk neki a vizébe, de nem issza meg. Attól tartok az orvos elaltatná.

Így meg csak kínlódik.

2009. ápr. 2. 21:48
 3/14 A kérdező kommentje:
Mi mérgezhette meg?
2009. ápr. 2. 21:49
 4/14 anonim ***** válasza:

Szegény. sztem végelgyengülésben szenved, erre utal, hogy elbújik, és nem vesz magához táplálékot.

el kellene altatnotok, ne szenvedjen szegényke. sajnálom:(

2009. ápr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha csak a ketrecében volt, akkor mégsem lehet mérgezés. Én nem tudom, mennyi ideig élnek a deguk, de tényleg lehet, hogy végelgyengült szegényke.
2009. ápr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
és simán lehet az epilepsziának egy öregkori fajtája. korábban is kaphatott, stressz kiválthatja.
2009. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma éjjel nem volt rohama,de továbbra sem eszik. Figyeljük, még nem tudom mit teszünk.
2009. ápr. 3. 09:33
 8/14 anonim ***** válasza:
Az biztos h nem azért vannak neki görcsei mert öreg!!Az enyém 2-3év körüli és neki is vannak néha!!!De utánna elmulik és sokáig nem jelentkezik!Azt viszont nem tudom h mitől van!:(
2009. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá én , hogy átmeneti. Remélhetőleg. De ez a nem evés és nem ivás nagyon nem jó. Semmit sem pisil. Ki fog száradni így. Az almáját sem kéri, csak gubbaszt.

Ha szerencsénk van kibírja ezt a rossz időszakot.

2009. ápr. 3. 15:28
 10/14 anonim ***** válasza:
Az előző válszt is én irtam!!És sajnos nekem a degum elpusztult!!!Neki is rángógörcsei voltak többször,de utánna jobban volt,viszont a legutóbbi alkalommal az orra is vérzett utánna jobban lett evett, bebujt az odujába és csenben meghalt!!!:(:(Sztem vidd el az orvoshoz ha még nem késő!!!!
2009. ápr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!