Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen jóminőségű forgácsok...

Milyen jóminőségű forgácsok vannak?

Figyelt kérdés
Begyulladt a hörim szeme, mert poros volt a fogács. Milyen minőségű forgácsot rakjak alá?
2011. júl. 24. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az illatos forgácsok a legfajinabbak ;) mert az elnyomja a kisállat szagát. Ilyen zacskóba lehet kapni, és tábla formája van ----> [link] :D van több illatba is :D narancs, citrom alma meg fenyő amiről én tudok...
2011. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :) És hol lehet venni?
2011. júl. 24. 12:24
 3/7 anonim ***** válasza:
az is okozhatja a gyulladást amúgy, hogy többször kéne takarítani a helyét... :/ mert bele piszkít a höri én bele dörgölgeti a szemébe meg minden, és ettől is begyulladhat :S a mi hörink is járt így még anno :S borogattuk a szemét kamilla teás vattakoronggal :D
2011. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ilyen illatos forgácsot bárhol lehet venni :D tescoba is találsz :D de inkább menj el egy fajin állat eledel boltba, és megkérded, hogy van-e illatos forgács, és tuti adnak :D de ez fajin, mert így törni morzsolni kell bele a ketrecébe xD
2011. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
5-6 naponta takarítom! Én is kamillateás vattával borogatom! :)
2011. júl. 24. 12:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Na az illatos forgácstól lehet még jobban begyullad a szeme..


(az illatanyagok miatt)


Nem értem, hogy használhat valaki ilyet :S állatkínzás :S

2011. júl. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Platypus ***** válasza:
Az illatos forgács a létező legrosszabb erre a problémára, nem csak a szeme, de még a tüdeje is begyullaldhat tőle. Vegyél csutkaalmot, az pormentes és a pisit is jobban szívja.
2011. júl. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!