Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit ajánlotok jobban? egy...

Mit ajánlotok jobban? egy 1éves westiem van: pro plan kutyatáp vagy proplan és jóminőségű konzerv?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Hils tápot, vagy ha megeszi akkor a Royal Canin tápot, bár az enyém nem ette meg a Royal Canint...:S
2009. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de te csak száraztápot adsz neki?

mert kicsi korától kezdve a tenyésztője is kutyatáppal és konzervvel összekeverve etette.

csak én most leakarom szokatni rólla.Rosszúl teszem?

2009. júl. 4. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Nem dehogy, száraz tápot csak néha eszik amikor kedve van. Csirkehússal etetem. Szerintem a konzervről lekéne szoktatni, mert ha tudnád mit raknak bele...húh. Állati származékok. A száraz táp meg egyes kutyáknál húgykövet okoz. Nem kell leszoktatni a száraz kutyatápról mivel vitaminokat tartalmaz és az jó. Royal Canin táp westie próbáld ki, bár az én yorkiem a yorkinak való tápot nem ette meg, ő Hils tápot eszik és ez nagy dolog mert nagyon válógatós. Én csak ezt tudom javasolni, és a dokink is ezt a tápot javasolta, sőt még pár kis zacsis hils táppal is "megdobott" anakidején:) Nálunk bevált.
2009. júl. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha konzervet is-tápot is kap. Legalábbis a mieink így kapják.
2009. júl. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

a pro plan tápról nem szeretném leszokatni.erre most tértem rá-

Emellett best meal konzervet kap.

Tudnátok még jó minűségű konzervet árral együtt írni nekem?

megköszönném:)

2009. júl. 4. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!