Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusom 8 hetes Labrador...

A kutyusom 8 hetes Labrador és szeretném jóminőségű táppal etetni. Melyiket ajánlanák?

Figyelt kérdés
2006. dec. 20. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
mindenképpen kérdezz meg egy olyat aki jobban tudj nálam.(bocs).de szerintem a PEDIGREE
2007. jan. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A Pedigree semmiféle képpen sem jó, ahogy a chappi és a Friskies sem.

Ajánlott tápok

- Royal Canin

- Eukanuba

- Acana

- Flatazor

- Hills

- Bosh

stb.

A legkiemelkedőbb mindenképpen a Royal Canin, érdemes 7-8 hónapos koráig azt adni neki, abban minden vitamin benne van, amire szüksége lehet. Mellette nem kell kiegészítő vitaminokat kapnia.

Úgyis te fogod kitapasztalni melyik táp a legjobb a kutyádnak, amitől szép a szőre, a széklete is jó, nem híg, és nem ürít, többször egy evés után.

2007. jan. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Royal Canin,Acana,Flatazor,Happy Dog,Vitakraft jók!
2008. szept. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
egyet érted az elottem elhangzottakkal...a royal canin,eukanuba... jo minosegu tápok igy cssak ajánlani tudom..!foleg az elso pár honapban jo a kutyát ezekkel etetni,majd kesobb fokozatossan átállni egy gyengebb kajara/persze nem muszaly/valaki csak ijennel eteti a kutyáit!!!minden féle képp az elos idokben ne az árat nézzd,hanem a minoséget...
2008. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én DaDo-val etetek és teljesen megvagyok elégedve a táppal.

Gyönyörű a szőre tőle!!!!!!!!!!!

2010. ápr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Happy dog
2011. nov. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
jó az rc,de sztem egy prémiumtáp az összetevőknél nem gabonával kezdődik,a fehérje is kicsit sok egy nagytestű kutyának,inkább josera kids,vagy happy dog.
2011. nov. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 adam187 ***** válasza:
100%
Pedigreet meg ilyen szarokat ne adj neki.Olyat semmiképp se amit megtudsz venni élelmiszerboltban. Ha szereted prémium tápot adj neki, amellé nem kell vitamin, mert tele van.Én a Hill's-re, meg az Eukanubára esküszöm!!!!!
2011. nov. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Mindenképpen royal cannint! (habár nem túl olcsó.....:/)
2013. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!