Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyit adtok a nyuszinak?

Mennyit adtok a nyuszinak?

Figyelt kérdés
Zöldségekből,gyümölcsökből?
2011. júl. 25. 22:14
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat,nem egyértelmű, javítok.

Úgy értettem, hogy pl mekkora szelet alma,répa stb.

Bocsánat rosszul fogalmaztam meg!

2011. júl. 25. 22:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha kicsi még 3 hónapos kb. akkor 1-2 karikát fokozatos többre. Ha már nagy 1 éves vagy több akkor simán egy fél répa, alma.. : D
2011. júl. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Zöldségekből és gyümölcsökből én nagyon keveset adok a nyuszinak (alma, barack, répa, zeller stb.), kb max. egy ujjnyi vastagságú szeletet, de inkább még kevesebbet, csak nyalánkságnak. Ezek elég magas cukor tartalommal rendelkeznek, hízlalnak, és az én nyuszim nem is nagyon bírja ezeket, volt hogy beteg volt ha sokat kapott. A zöldekkel, levelekkel már más a helyzet, azokból többet szokott kapni (petrezselyem, répa zöldje, karalábélevél, céklalevél, kapor).
2011. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Egyébként már 6 hónapos nagylány:))))

2011. júl. 26. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöt én is csak alkalmanként adok, mert hizlal. Kettő nyuszika van itthon, együtt simán egy evésre megesznek 1 db almát, vagy 1 körtét, 1 őszibarackot, 2 sárgabarackot, 2 szilvát, 1 répát. Zöldből is elég sokat meg tudnak enni, 2 marok füvet, vagy 2 marok pitypanglevelet simán, petrezselyemből akármennyit. Egyedül uborkát esznek keveset, abból pár szelet elég nekik.
2011. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!