Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tegnap vettem egy patkánykölyk...

Tegnap vettem egy patkánykölyköt, beteg lehet?

Figyelt kérdés

Dumbó kölyök,még csak egy hónapos.Már el lehet választani egyálltalán?Olyan picike.Itthon van 2 nagy is,de nem merem összerakni őket,csak egy harapás lenne a felnőtteknek.

A szőre nem fényes,hanem fakó pehejszőr,nem tudom milyen egy bébi szőre.Ez normális?Elég vékonyka is és a széklete nagyon büdös,sárgás és elég híg.Nincs hasmenése,de nem kemény.

Elég mozgékony,barátságos.

Csak száraz kaját kapott,remélem legalább a széklete normalizálódik:S

Vélemények?


2011. júl. 26. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért tartasz patkányt a lakásba...? :O xD Nekem nem szimpatikusak! Amúgy nem tudom, hogy beteg lehet-e mert még soha nem volt patkányom! :))
2011. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Sok-sok okom van.

Könnyen taníthatók,barátságosak,okosak,játékosak.

Amikor kiengedem őket a ketrecből szalagálnak,kergeik egymást,csipognak,incselkednek velem.Imádják pl ha a hasukat csikizem,odajönnek,aztán elszaladnak,a válamra másznak.

Sokkal okosabbak min egy hörcsög vagy más rágcsálók.

De nem akarak győzködni,szived joga,hogy milyen állat kedves neked.

Azért amíg nem ismered Őket,kár elitélni.

Valaki esetleg válaszolhatna,ha tud.

2011. júl. 26. 12:56
 3/12 anonim ***** válasza:
A híg széklet az gond lehet. A szőre kicsi korában ilyen, az nem baj:) Milyen kaját kap? Úgy értem, előre összekutyult patkánykaját (pl. veresele laga, rat complete) vagy magokat+ külön fehérjét? Honnan jött? Kereskedésből? Meg kéne kérdezned, hogy eddig mit evett, valószínűleg a hirtelen tápváltás megviseli a gyomrát.
2011. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, és ha nagyobb lesz se engedd csak úgy össze őket, először rácson keresztül barátkozzanak, szoktasd őket össze:)
2011. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

tudom,felnőtt patikkal már van tapasztalatom,de a picikhez nem értek:)

kétlem,hogy a tápváltás,mert már a dobozba,mikor hoztuk haza,akkoris ilyen volt a széklete.

egyébként egy állattenyésztőtől vettem.

most kutyatápot(száraz),egy kis kekszet,magokat kapott.

2011. júl. 26. 16:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor az ilyen típusú állati eredetű fehérjét és minden nasit egyelőre hanyagolj, csak magokat kapjon, és figyelj arra, hogy iszik-e eleget. Adhatsz neki egy kis natúr joghurtot, vagy kefirt, az jót tesz a hasának, és állati eredetű is:) Ha pár napon belül nem javul, akkor viszont meg kéne látogatni az állatorvost:)
2011. júl. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
rendben,megfogadom.köszönöm:)
2011. júl. 26. 17:40
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
írtani szoktuk a patkányt nem lakásba vinni...de ha már így van akkor vegyél neki patkánymérget és többet egy panasza sem lesz :)
2011. júl. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de vicces kedvébe van valaki.kár,hogy humorérzéke nincs.
2011. júl. 26. 19:09
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyeneket ír, annak még nem zizegett patkány a fülébe, nem nyaldosta a kezét, nem szaladt oda hozzá egy ilyen okos, szeretetre méltó állatka:)
2011. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!