Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha nyuszinak dobozból készíten...

Ha nyuszinak dobozból készíteném a házat és megrágán lenne baja?

Figyelt kérdés
Csak benti kisház lenne hogyha bent van akkor eltudjon mibe bújni.Ha cipősdobozból vágnék egyet és ha megrágná lenne baja?
2011. júl. 30. 16:02
 1/4 anonim válasza:
A nyúlnak nem, a doboznak igen.
2011. júl. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nemhog megrágná, hanem egyszerűen ELrágná.

Max. pár napot adok a doboznak.

Baja nem lesz tőle, de felesleges, ráadásul a papír magába szívja a vizeletet és elég büdös lesz.


Nem kell a nyúlnak kisház, legyen előtte jó sok alomnak való, abból csinál majd ő magának vackot.

Pl. széna, vagy a cipősdobozod :)

2011. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is egy cipős dobozt adtam neki először, mert gondoltam, felesleges neki házat venni. Aztán 2. nap pisis lett, úgyhogy kivettem, és inkább befektettem neki egy rendes házra.
2011. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha teljesen natúr kartondoboz, és nem színezett, akkor nem lesz baja tőle. De tényleg nem fog sokáig tartani. Én olyat rakok ki nekik játszani. 2 kis nyuszinak nagyjából 3-4 nap.
2011. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!