Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöt lehet sétáltatni...

A hörcsögöt lehet sétáltatni póráz nélkül?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kockáztatnék, nagyon fürgék tudnak lenni. Ha ilyenkor el is tudod kapni, biztosan kilapítod.

A kertben, ha biztosan nem tud kijutni (betonkerítés alul, sehol egy kis rés) talán kiengedném, de úgy is nehéz lenne megfogni.

2011. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Még nem is hallottam hrcsögsétáltatásról :D szerintem is inkább valami madzagot köss a nyakára bisztos ami bisztos xD
2011. aug. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
23:00! Ezt nézd!:) [link]
2011. aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ilyen hámunk van mint amit az utolsó linkelt.


Köszönöm a válaszokat

2011. aug. 1. 23:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szoktad vele sétáltatni? Nem tud belőle kijutni? Olyan kis picike, nem tudom elképzelni, hogy egy ügyes kis mozdulattal nem tudna kibújni belőle. Mi a kertben egy elkerített részen szoktuk kicsit kiengedni, de mindig is érdekelt, hogy ezek a hámok vajon tényleg megbízhatóak e.
2011. aug. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én anno sétáltattam tengerimalacot is meg hörcsögöt is, de nagy nyílt tér közepén, ahol időben észrevettem, ha kutya közelített. Azok nem mentek messzire, a tengerimalac csak a következő fűcsomóig lépdelt, a hörcsög meg a kezem alá ment lyukat ásni.
2011. aug. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze. Csak vegyél neki egy hörcsög gömböt ha még nincs és meg van oldva.
2011. okt. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Törpehörinek nincs ilyen póráz?

Ha van megbízhatok benne?

2011. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem bízhatsz meg benne. Nehéz úgy rátenni, hogy ne tudjon kibújni belőle, mert olyan kicsik. Még egy tengerimalacnál vagy nyuszinál igen, de hörcsögnél már nem jó szerintem. Legalábbis nekem nem vált be. A hörcsöggömb sem, mert nem szabad benne 20 percnél tovább hagyni, mert nem tud megállni vele.

Inkább csináld azt, hogy ha ketrece van, akkor a kertbe kiteszed, az aljzat nélkül. Vagy ha terra, akkor szintén valami ilyesmi megoldást, házilag. De sose hagyd ott, nehogy jöjjön valami macska.

Ha meg nem kertes házban laktok, a kérdés fel sem merül, mert mindenféle betegséget összeszedhet az utcán.

2012. márc. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Én a lakásban szoktam leengedni szabadon. Nincs póráz, nincs semmi. Csak annyi, hogy ott ülök én is és figyelek rá. Elbújni nem tud, bezárok minden ajtót és az egész előszoba az övé, jó sok helye van szaladgálni.
2012. márc. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!