Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy nap hányszor kell a hörit...

Egy nap hányszor kell a hörit etetni? A:egész nap legyen neki b:napi alkalom este c:napi 2

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 13:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%

úristen!

Kedves kérdező NAGYON rosszul csinálod!

bakker ez nem egy kutya, hogy ha nem eszik, akkor elveszed előle a kaját. jézusom...

A hörcsög rágcsáló, állandóan kell, hogy legyen előtte étel!

2012. jan. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én mindig reggel adok nekik enni. Amikor felkelek, nekem az a legelső, hogy nekik adjak enni. Ilyenkor kapnak vitaminos magkeveréket és gyümölcsöt/zöldséget és egy pici darabka sajtot. Néha diót, kekszet is. Kb. 2-3 naponta vitaminos dropsot, szárított banánt meg egyéb extra csemegéket. Gyümölcsök és zöldségek közül mindig megpróbálok minél változatosabban adni nekik mindenből egy picit: alma, körte, paprika, paradicsom, uborka, saláta, banán, sárgarépa, mandarin, szőlő...stb. Amit a boltban lehet kapni tehát, mindenből kapnak. Ha dinnye van, akkor azt is, ha barack vagy szilva vagy eper akkor azt is. Napközben pedig ha valami olyat főzök amiből ők is ehetnek akkor frissen oda is adom nekik amikor megfőztem: pl. főtt tészta, fűszermentes rántotthusi, főtt tojás, palacsinta, borsó, kukorica, főtt rizs...stb.
2012. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!