Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért őrült meg a nyuszim?

Miért őrült meg a nyuszim?

Figyelt kérdés

Kb. 3 napja tépi,rágja a rácsot, szinte egész éjszaka. Már fejfájással ébredek, párom se tudja kialudni magát a munka miatt, és nemtudom mit csináljak. Ugyan annyit van kint mint azelőtt, éhes sem lehet, mert amikor adok neki enni, utána ugyanúgy tépi.

Ötletek,hogy mi ez és mit csináljak?


2011. aug. 3. 11:11
 1/5 anonim válasza:
Az én nyuszim is ilyen,mi amikor a panelba laktunk a konyhába volt és este rázártuk az ajtót...Most a kertes házba a pincébe van nekünk,amúgy ketrecbe van?Mert ha igen akkor ki akar jönni,nekem két nyuszim volt az első még a tapétát is leszedte a falról,meg dobbantott éjszaka...Remélem segítettem:)
2011. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elkéne egy kicsit kényeztetni de ne túlzottan mert akkor hozzászokik :) és akkor állandóan követ mindenhova.stb. én mondjuk naponta kényeztetem a nyuszim mert nekem 24 órányi időm van rá! 16/F
2011. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egyértelműen stresszes a nyuszid. Nagyon érzékeny kis lények, vigyázni kell velük.

Én is azt javaslom, hogy törődjetek vele többet, esetleg orvos véleményét is kikérhetnétek.

[link]

Írd meg itt az esetet, és az orvos válaszolni fog, hogy mi a teendő!


23N

2011. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy unatkozik és nem fáradt. Sokat kéne kiengednek akkor kimozgatná magát és elfárad és este ő is aludna akkor. Mekkora ketrecben tartod? Szerintem egy nagyobb ketrec is megoldás lehet vagy akár a lakásban elkülönített rész neki.
2011. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igen ketrecbe van, 100*50*50esbe.

Nekem is sok időm van rá, és szerintem elkényeztetve is elvan.:) Amikor kint van engem is követ, ha leülök hozzá a földre odajön nyalogat, vagy beleugrik az ölembe és várja a simit. És régen ezt nem csinálta, és most is annyit van kiengedve mint akkor...

Köszönöm a válaszokat, és az oldalt is!:)

2011. aug. 3. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!