Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ivaréréstől lehet büdös a nyuszi?

Ivaréréstől lehet büdös a nyuszi?

Figyelt kérdés
Úgy értem maga a nyuszi, esetleg az ivarszervek környékén. És nem a helyére, wc-jére gondolok.
2011. aug. 6. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen főleg a bak(fiú) nyuszik ;)
2011. aug. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen, bocsánat, kifelejtettem, hogy bak nyusziról van szó.

Eddig nem is éreztem, de az előbb amikor felemeltem, elkezdett kapálózni a kezemben, és nagyon büdös csapott meg közben, olyan átható izzadtság szag szerű

2011. aug. 6. 11:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, a bak nyulak ilyenek :)
2011. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hát, a pisijének, meg a kakigolyóknak is rothadó húsleves szaga van.... de nem a nyuszinak, hanem a végterméknek, ha a nyuszid maga is büdös, akkor nem takarítod rendszeresen a wc-jét, gondolom a tappanccsával belelépett, és azért érzed ezt...

az én bak nyuszim sose volt büdös, ellenben a wc-jét hiába takarítottam egy nap kétszer... nagyon büdi volt :( az ivartalanítás ezt is megoldotta :)))

2011. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és nem csak a nyuszik :) a kis fiú tengerimalacom is elég kellemetlen szagot áraszt magából. és nem a helye, nem is ő maga büdös, hanem a nemi szervénél. ez ivartalanítással megoldódik? eltűnne a szag?
2011. aug. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem a nyulad büdös úgy alapból, hanem mert belemászott a pisijébe.. :/


Az enyimnek is büdös a pisije, de a nyuszinak nagyon finom nyusziillata van, mint babakorában:DD

2011. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
megvan a rejtély :) a wc-je mellé ment egy kis pisi, gondolom, beleült :D
2011. aug. 6. 21:32
 8/8 A kérdező kommentje:
Néha olyan kis nyomi, hiába, hogy belemegy a wc-be, a hátsója kilóg, és mellé pisil :)
2011. aug. 6. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!