Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi tartásáról néhány...

Nyuszi tartásáról néhány kérdésemre válaszolna valaki?

Figyelt kérdés

1. ez táp?

[link]


2. Meddig tart el egy ilyen?

[link]


Továbbá ha ezek nem megfelelőek ti melyiket ajánlanátok?

Köszi!!


2011. aug. 9. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:

igen, az első táp.

én a nyulamnak takarmány boltban kevertetek, kb. 200.-/kg de ha nincs a környéketeken ezt nyugodtan megveheted

a második attól függ, hogy milyen gyakran takarítod.

nekem van wc-je, azt 2-3 naponta ki kell takarítani (főleg nyáron, amikor meleg van) a nagy ketrecet szerintem elég havonta. egy ilyen zsák nálunk kb. 2 hónap

2011. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia!

Igen ez táp. Az alom, bár nem látom, hogy hány kilós kiszerelés, nekem egy 5 kilós kb. két hétig bírta, de minden nap cseréltem.

A táp mellé napi rendszerességgel adj neki zöldet. Mint répa, petrezselyem.

Én az alomhoz használtam alomillatosítót, az talán még egy hónapnál is tovább húzta. Tescóban lehet kapni kb. 800 ft.

2011. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Bocsi előző vagyok, azt kifelejtettem, hogy én nem forgácsot használtam a nyuszi alá, hanem kavicsos almot. Ásványi anyagokból áll, jó nedvszívó, nem szemetel annyira és nem olyan büdös, mert elnyeli a szagot.
2011. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Jövő hónapban veszek nyuszit magamnak!
2011. aug. 9. 18:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Szénát kell neki adni sokat, azt olvastam valahol, h az legyen a fő táplálék a táp csak kiegészítő. Ennek olvass utána mert nem vagyok benne biztos
2011. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elsővagyok, jól írja az utolsó! Sok szénát!!! De a net tele van infóval, olvasgass utána! És sok örömöt kívánok egymáshoz :)
2011. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vannak lovaim, úgyhogy az ő szénájuk jó lesz.. (ugye? ) :)
2011. aug. 9. 18:42
 8/8 anonim ***** válasza:

első vagyok!

Vannak lovaid, de jó Neked!!!

NEm lehetne, hogy kölcsönadom a nyulam, Te meg kölcsönadod a lovad :)))

akkor van zabotok is, azt is adhatsz neki!

2011. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!