Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy hete még boldogan néztem...

Egy hete még boldogan néztem hogy a hörcsögöm anyuka lett, utana nem is zavartam oket, ugye nyugalom kell nekik meg minden, tegnap gondoltam megnezem oket a kis hazban igy egy hetesenés csak 5 volt:/ miert ehette meg oket?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos életképtelek voltak, mennyi született?
2011. aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
7 szuletett,nem nagyon kis furgek voltak elso par napban meg meg volt mind a 7...
2011. aug. 19. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, akkor nem tudom, sajnálom, de gratula a többihez :D
2011. aug. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát valamiért megette, most már mindegy. Valószínűleg így volt a legjobb. Az is lehet, hogy maguktól pusztultak el, és ő csak eltakarította őket.
2011. aug. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is így jártam, 8 kölyökből 1 hét alatt egy sem maradt. Az összeset megrágták. Olvastam valahol, hogy a természetben a kicsinyek tetemét megeszik a szülők, mert az fehérje. Érdemes óvatosan minden nap átnézni őket.Nem nagy öröm a megrágott tetemeket eltakarítani.
2011. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem csak azért eszik meg, mert fehérje. Képzeld el, ha nem ennék meg, és ott rohadna a fészekben az egészséges kölykök mellett... Önmagában sem egészséges, és még a ragadozókat is odavonzza. Ezért van az, hogy még a nyulak is megeszik a tetemeket, pedig ők aztán kicsit se húsevők.
2011. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy az anyuka nem volt elég fejlett és megette a kicsiket,hogy ne szenvedjenek!:(
2011. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!