Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet hogy vegyen párt a hörcsögömnek?

Figyelt kérdés
Előre is köszi! Légyszi segítsetek!Annyira szeretnék Emily-nek párt!
2009. ápr. 15. 18:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
,,Vegyenek"
2009. ápr. 15. 18:26
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

hát tudni elsőre hogy, fiú-e vagy lány :\ mert nem mind1 anyudék meg akarják előzni a túlszaporulatot.

ha lány akkor lehet mellé lányt :) de fiút ne

2009. ápr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy jó ötlet a pár? Mit kezdesz a kishörikkel majd?

És nem lehet állandóan összeegnedni őket, mert a nagyok is bántják egymást és a nagy fiú höri (és a lány is) megeheti a piciket. Szóval elég sokminden kell ahhoz, hogy párt tudjál tartani úgy hogy nekik jó legyen és biztonságban érezzék magukat és a piciket.

Amúgy a höri magányosan is nagyon jól érzi magát, ha törődsz, sokat játszol foglalkozol vele.

2009. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi!:) amúgy meg lány
2009. ápr. 15. 18:39
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány akkor jó!Akkor vehetsz mellé még egy lányt mindenféle problémák nélkül.Szüleidet meg hogy hogy gyözd meg....hááát mi a problémájuk ezzel a gondolattal?
2009. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A lány hörcsög, főleg ha régebb óta ugyan ott él, nagyon védi a területét, és verekedésük az uj lányhörcsöggel akár halálos is lehet. Tapasztalat.:(

Ha nem lenne gond a sok kis hörcsög szerintem fiút vegyél mellé, nem túl bonyolult az eltartásuk, csak megfelelő helyet kell biztosítani nekik. És külömben is annyira édesek a picik.:)

Rávenni pedig..nos egyszerübb ha veszel te egyet, és utána már ugysem rakják ki a szüleid, de csak egyszerüen meg is mondhatod nekik, hogy szeretnél mellé egy másikat. Ha nem örülnek neki, akkor még párszor megemlítheted a dolgot, mondd nekik, hogy látod a hörin hogy magányos, örülne egy társnak.. ilyenek:)

Remélem kapsz mellé egy másikat.

puszii*

2009. ápr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem abszolút negatív tapasztalatom van a többes hörcsögtartásról. Én dzsungáriaiakkal próbálkoztam, két lánnyal, testvérek voltak, sosem váltak el, de 4-5 hónapos korukban elkezdték "gyepálni" egymást. Miután véresre ment a küzdelem, szét kellett válasszam őket. Egyedül sokkal boldogabbak voltak, abszolút nem hiányzott nekik a másik. Mivel minden kedvenc hörcsög egyedül szeret élni a természetben is, ezért szerintem nem tennél szívességet a höridnek azzal, ha mást is betennél mellé.

Az aranyhörcsögök jobban bírják a társas tartást, de ők sem szeretik egymást. Olyat még nem láttam hogy két hörcsög jól kijön a másikkal, sőt igényli hogy vele legyenek.

Ha van valakinek ilyen tapasztalata örömmel állok elébe, szívesen meghallgatom. De felneveltem pár hörcsögöt és generációikat,és azt tapasztaltam, hogy sokkal kiegyensúlyozottabbak az egyedül lévő, sok játékkal rendelkező babócák.


Lehet hogy te úgy érzed magányos a kis Emily, de nem biztos hogy ezt Ő is így gondolja.


Caelestis

2009. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem 2 törpehörim van(fiu+lány). De nagyon szeretik egymást, és megfigyeltük hogy az állatkáim imádnak meséket nézni( a patkányom is beszokott ülni a tv elé, oly édes:)). Ha elég idős vagy és tudod h a szüleid nem löknék ki, akkor te is megveheted..Én így vettem a patkányokat is, sőt viccből azt is mondhatnád h Emily lefialt:D Én is inkább fiút javasolnék, ha lesznek picurik akkor úgyis beviheted az állatkereskedésbe ha már túlszaporodnának(nekem pl havonta vannak/lesznek picik).
2009. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Szia! szerintem vegyél egyet... nem oylan drágák... mutasd emg a szüleidnek milyen jól elvannak együtt.. és majd csak belenyugodnak:) igy a legegyszerübb!:):):)
2009. ápr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:) Én is fiúra gondoltam, megpróbálom meggyőzni őket,megha lefialna van a közelben egy kisállatkereskedés:)mindig oda viszik. Köszike!;)
2009. ápr. 16. 06:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!