Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most akkor melyik fajta?

Most akkor melyik fajta?

Figyelt kérdés
Ismerősömnek az ismerősének vannak hörcsögei. és mondtam az ismerősömnek, hogy kérdezze meg, hogy milyen fajtájuak.Most írta SMS-ben, hogy afrikai csíkos törpehörcsög. Na már most az melyik?:D Dzsungáriára tippelek. Szerintetek?=/
2011. aug. 23. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a kisállatboltok többnyire aranyhörcsögöt, meg törpehörcsögöt tartanak... lehet h a törpehörcsögnek ez a hivatalos neve v vmi... ha kicsi, szürke, hasa fehér, oldalán feketés csík van, akkor törpehörcsög.
2011. aug. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt dobta ki a google keresés, amúgy nem tudom.

2011. aug. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
AFRIKAI CSÍKOS egérről tudok, és dzsungáriai vagy roborovski TÖRPEHÖRCSÖGről.
2011. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Na ezaz..de törpehörcsögről van szó.. :D


én ezt az oldalt találtam:

[link]

2011. aug. 23. 14:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezek szerint van kínai csíkos...lehet, erre gondolt? De én még ilyet nem láttam az üzletekben. Persze tenyésztőnél lehet.
2011. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A dzsungáriai ugyan csíkos, de Szibériából származik, nem Afrikából... A roborovksi is Oroszország és Mongólia környéke, és még nem is csíkos :)) szerintem az egérrel keveri, de ki tudja :)
2011. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
100% hogy hörcsög..de majd azért holnap megírom, hogy végülis milyen hörcsög.:D de amúgy buta azaz ember :D a tacskóra is azt mondja, hogy zacskó... Volt tavaly hírdetése expresszen és azt írta, hogy Eladó zacskó kölykök szakadtam egy darabig de hát...:D
2011. aug. 23. 15:52
 8/13 anonim válasza:

eladó zacskó.x'D okéjólvan, ez fájt.xd

amúgy ha csíkos és törpe, akkor roborowski.:D a vadas színváltozaton kívül neki is van más színváltozata, szóval ne bizonytalanítson el, ha nem "barna", hanem mondjuk szürke alapon fekete csíkos. kellene kép.:D

2011. aug. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Képem sincs..holnap délelőtt tudom meg mondnai, hogy most valójában azok mik is :D mert majd megyünk ismerősömmel és kiderítjük, hogy mi az. :D Nem attól félek, hogy milyen hörcsög...csak afrikai csíkos egér ne legyen :D:D:D
2011. aug. 23. 18:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem afrikai csíkos fűegereim vannak, de azokat elég nehéz lenne összekeverni a hörcsöggel, egyébként cukik, csak ajánlani tudom a tartásukat.
2011. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!