Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy szoktassam le a horcsogot...

Hogy szoktassam le a horcsogot a taprol?

Figyelt kérdés
Semmi mast nem eszik csak azt(mert tappal etettek az uzletben is 2honapig),a zoldsegeket megsem kostolja.mitcsinaljak?
2011. aug. 23. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:

nem kell leszoktatni a tápról. esetleg azt csinálhatod hogy raksz be neki almát, és kiveszed tőle a tápot. ha nagyon éhes lesz úgyis enni fog belőle. aztán megcsinálhatod ezt dinnyével, uborkával, répával meg minden más finomsággal :)

sok sikert.

2011. aug. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi ensem ugy ertettem hogy leszoktatni...csak hogy kevesebbet adjak neki,ne ez legyen a fo etele. csinaltam mar igy,de nem evett 1 napig,es feltem hogy ehenhal,adtam neki vegul tapot.Megsem kostolja oket.de 2honapos,es nem kapott ilyeneket az uzletbe,csak tapot
2011. aug. 23. 17:23
 3/7 anonim ***** válasza:
figyelj annál nagyobb az életösztöne hogy éhen haljon :D esetleg egy kevés tápot adj neki, amit pár órán belül megeszik, és ha elfogyott neki akkor adj valami gyümölcsöt vagy zöldséget. és amíg nem eszik belőle egy kicsit, ne adj neki tápot. szerintem nem fog éhen halni :)
2011. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mar eszegetett egy kis dinnyet,es tokot.De a talkabol nem ette ki,csak a kezembol :-D
2011. aug. 24. 08:47
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor etesd kézből :) előbb utóbb rá fog jönni hogy a gyümölcsök és zöldségek jobbak a tápnál :D
2011. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tában sok magy szárított gyümölcs van.Nem baj ha sokat eszik.
2011. aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a mostani hörcsögömnél nekem is így volt.amior megvettük és kicsi volt nem evett semmi mást ,meg sem kóstolta e zöldséget ,gyümölcsöt. kézől ha leveszi az jó. ha íztlik neki akkor máskor is elveszi és egy idő múlva már a tálkából is megeszi. ha nem szereti annyira akkor nem fogja megenni. nekem az előző hörcsögeim szinte minden zöldséget,gyümölcsöt megettek. a mostani is eszik,de nagon finnyás, van amibe beleharad és eldobja. nem eszik meg csomó mindent,amik az előző hörcsögeimnél ISTENI eledelnek számítottak.
2012. aug. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!