Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Beoltattátok a (törpe) nyulato...

Beoltattátok a (törpe) nyulatokat? Mennyi volt nálatok az oltás? +kérdés!

Figyelt kérdés

Szisztok van egy oroszlánfejú törpenyuszim és beszeretném oltatni,de azt mondták,hogy fölösleges,na mindegy én biztos befogom oltatni meg anya is azt mondta,hogy biztos sokba kerül,de meggyőztem,hogy bekell oltatni bármibe kerül is.

Nálatok mennyi volt az oltás?? Beoltottátok?


Mi az amit a nyuszik semmikép sem ehetnek?(pl krumpli)

És az baj ha én viszem magammal sétálni(hámmal) de így elég sok helyre jön velem,ha nincs meleg ez baj?


Esetleg akinek van kedve tanácsokat is adhatna,szívesen hallgatom tapasztaltabb gazdik tapasztalatait:)


2011. aug. 28. 11:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

én voltam a banános.

azt tudom(és ezt biztosan tudom) hogy szénhidrátot nem szabad mert nem tudja lebontani és a bélbacik bontják le, ebből gáz lesz+ folyadék ettől kluttyog a hasa meg rossz baciflóra szaporodik el. és a banánban sok cukor van szóval számomra ez így lenne logikus.

ha elegendő szénát adsz neki biztosan nem hibázol

2011. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!