Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elegem van a denveréekből....

Elegem van a denveréekből. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
bérházban lakunk, és már harmadjára repült be hozzánk. nem tudom hogy ugyan az a denevér e.kétszer már sikerült megfognunk és kidobni az erkélyen, de most meg nem találjuk, féltjük a cicáinkat is, nehogy megharapja.
2011. szept. 3. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Növényevő, nem fogja megharapni a cicát.
2011. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de én úgy hallottam, hogy van rovarevő denevér is,...meg ha nem érzi magát biztonságba csak megharapja a macskát(mert amúgy legutobb piszkálták a macskák)? nem?vagy hülyeséget mondok?
2011. szept. 3. 11:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja megharapni a macskát:). Mi kertesben lakunk, 2x berepült hozzánk régen. Felszereltünk szúnyoghálót, azóta nem tudnak bejönni. A denevér kisebb rovarokat eszik, nem hiszem,h megtámadna egy macskát.
2011. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A denevérek növény és rovar evő állatok nem kell félni tőlük nagyon hasznosak. Nekem is van macskám és szoktak denevérek berepülni az ablakon, még egy sem harapta meg. Szerintem a legjobb megoldás az ha sötétedéskor kinyitjátok az összes ablakot és megvárjátok amíg ki repül.
2011. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi, akkor jó.:D, nem tudjátok, hogy miért repülnek be?egy rovart kergetnek, vagy csak nappalra jönnek be? amikor elsőnek jött be, mindeki sikítva ki a szobából(lányok) xD
2011. szept. 3. 11:49
 6/9 anonim ***** válasza:
xD én is lány vagyok de nem mondhatnám hogy félek pl.a denevérektől pateszoktól stb. : ) Annak hogy berepülnek több oka is lehet. Pl. a madarak üldözik szerencsétleneket vagy ahogy mondtad rovarokat üldöznek. Most csak ez a két lehetőség jut eszembe de majd még írok. : )
2011. szept. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ok. köszönöm szépen a válaszokat
2011. szept. 3. 11:59
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora baromságokat mondtok, istenem:) Növényevő (gyümölcsevő) denevér Magyarországon és a környéken NINCS (maximum állatkertben). Mind rovarevő. Megharapni semmit és senkit nem fog, csak ha piszkálják. Sőt inkább a macskák szokták őket megfogni sajnos :(


Hajnalban és este vadásznak, a fény vonzza a rovarokat, a rovarok pedig a denevéreket, ezért repülnek be :) És valaki jól írta, a szúnyogháló nagyon barátságos megoldás a rovarok és a denevérek ellen is.

2011. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
pont olyan balakunk van amire nem lehet szúnyoghálót, mert úgy nyilik hogy a fele kifelé a másik meg befelé , mindegy, maradunk a függönynél xD
2011. szept. 3. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!