Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyulam éjjel, mikor aludnék,...

A nyulam éjjel, mikor aludnék, megállás nélkül kapar, és az őrületbe kerget. Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Megmozgatom akkor a ketrecet, pár másodpercig abbahagyja, de megint elkezdi. A wc-ből az almot kikaparja, vagy csak úgy a sarokban. Eddig nem csinált ilyet, most szokott rá pár hete. Alig tudok tőle aludni. Kérlek, ne írjátok, h költöztessem máshová meg ilyenek. Valami megoldást szeretnék...
2011. szept. 5. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ivarérett korban van, a nagybátyámé is ezt csinálja. De a vemhes nyulak áltatlában akkor csinálják amikor fészket raknak.
2011. szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

sült nyúl <3 <3

Am. nőstény v. bak?

2011. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nőstény
2011. szept. 5. 14:36
 4/7 anonim válasza:
0%
Vágd le kezit lábát és akkor már nem kapar.
2011. szept. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem bak van, ő a rácsot rázta egy időben éjjel 2-4 között :) aztán leszokott róla, nem tudom... kitartás :)
2011. szept. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem az egyik tengerimalacom csinálja ugyanezt, csak ő még berreg is mellé....és természetesen utána reggel alszanak mikor én ébren vagyoK:D sajnos, ők éjszakai állatok, és meg kellene tanulnom ezt elfogadni, de egyszerűen így nem megy az együttélés velük. És hiába kerestem rá a neten megoldást, nem találtam semmit. Megválni tőlük én sem szeretnék...


Amit tanácsolni tudok, hogy éjszakára rakd ki a nappaliba egy berendezett kis ketrecbe.

2011. szept. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen utolsó, most is épp déltől ezidáig tartotta a nagy szunyálást :D de én úgy tudom h a nyulak szürkületiek, és tényleg, csak valaikor hajnali négytől kezdi el. Persze előtte is, csak nem annyira sűrűn. Most kipróbálom, hogy le fogom takarni valamivel a ketrecét..
2011. szept. 5. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!