Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hangos a höri?

Hangos a höri?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 19:26
 1/8 anonim válasza:
Nekem van 2 hörim eleinte hangosak voltam egy kicsit de amint megszokták az új helyüket már nem :D
2011. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Törpehörim volt, ha összekapnak "csipognak", de nem vészes. A fém futókerék viszont hangos, kilométereket letekernek egy éjszaka...
2011. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem esténként az egyik teker mint az állat:D és kicsit hangos ahogy zajonganak(legalábbis az enyémek)de egy idő után állítólag kinövik...
2011. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
de a futókerék hangját is meg lehet szokni egy idő után és akkor már szinte észre se veszed ;)
2011. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet hallani, hogy matat éjjel, meg fut a kerékben, de nem vészes. Az enyém egy ideig rágta a ketrec rácsát, na az gáz volt, de hál'istennek abbahagyta :)
2011. szept. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedvencem a hörcsög,

Ha rálépek, szörcsög.

2011. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az aranyhöri hangot ritkán ad ki! de ha este élénk az elég hangos tud lenni! de meg lehet szokni egy idő után és később az lessz fura hogy nincsenek ott!
2011. szept. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Éjjel néha zavaró. Ezt vedd figyelembe vásárlás előtt.
2011. szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!