Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ekkora ketrec elég lenne?

Ekkora ketrec elég lenne?

Figyelt kérdés

van egy 57x54x31 -es ketrecem és 1 patkányt szeretnék bele...

milyen felszerelések kellenek még?

van :

-3 emelet

-2 házikó (15x8x9-es és egy 10x10x10-es)

-1 golyós önitató (100ml)

-2 kerek etető tál (az egyik átmérője 9cm a másiknak 8cm)

-1 hosszúhás tál (hossz:12cm , szél:8cm)

-2 futókerék (rácsos 13 cm -es átmérő)

meg még ilyen WC-papír gurigák és konyhatörlő gurigák

ennyi felszerelés elég?

vagy egyáltalán patim legyen ? eletleg höri?


2011. szept. 10. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy dzsungáliai, vagy robowszki törpének elég, de aranyhörinek nem! :)
2011. szept. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Google, patkány tartása, megnézed mekkora hely kell neki, és eldöntöd. Ha nem elég, akkor google, hörcsög tartása, ugyanez. Tudom, hogy komplikált, de azért megpróbálhatod, hátha mégis képes vagy rá :)
2011. szept. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tarts benne dzsungáriai törpehörcsögöt!!!Ez a felszerelés tökéletesen elég egy Dzsunginak, szerintem mindenképpen azt tarts, nagyon aranyos játékos állat!!
2011. szept. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

figyelj, ez nézőpont kérdése. a patkány egy nagyon okos állat. könnyen kézhez szokik és rettentő kezes állat válhat belőle ha foglalkozol is vele. ahhoz, hogy egész nap be legyen zárva biztos hogy kicsi a hely neki. de ha eléggé magadhoz szoktatod akár egész nap is ki lehet engedve szabadon a lakásban. szobatisztaságra is taníthatod, szerintem pár hét alatt megtanulja hogy csak a helyére végezze a dolgát. esetleg éjszakára, vagy ha nem vagy otthon és félted, be lehet zárni. de amint nincs egyedül a lakásban és ki lesz engedve, ennyi hely is elég lehet neki és boldog élete legyen :)

viszont vigyázz, ha a patkány mellett döntesz mégis, csak tenyésztőtől vegyél.

sok sikert.

2011. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legfontosabb: A társ! Egyedül depressziós lesz és vége... Tönkre teszed. Ezt komolyan mondom! Én is egyedül kezdtem, de nem bírtam nézni ahogy szenved. Ha egyedül akarnád tartani, inkább válassz valami más állatot. Mellesleg a kérdésre a válasz: Egy patkánynak elég, de nem elég egy patkány!
2011. szept. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!