Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszinak milyen jutalomfalat jó?

Nyuszinak milyen jutalomfalat jó?

Figyelt kérdés
Elég finnyás,a friss füvön meg az egyszerű magkeveréken kívül nem igazán fogyaszt nagyobb mennyiségben semmit. Nyúltápot szereti még, de mértékkel. Egy két trükkre tanítanánk meg, de semmi olyan nincs, amiért hajlandó lenne megdolgozni. Próbálkoztam már direkt nyúljutalomfalattal (joghurtos epres-hát ettől olyan hasmenése lett, hogy senkinek se ajánlom, hál isten ebből is keveset evett), müzlivel, csokival (sokan mondják, hogy az ő nyuszijuk oda van a csokiért), ropival de ezekre is fittyet hány. Mondjuk nem is egészségesek. Eddig a nyúltáp jött be éhgyomorra :), de csak kevés. Valakinek valami jó ötlet, tapasztalat?
2011. szept. 14. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
18%

Öcsém csokis müzlit használt jutalomnak az övének.

Imádta :)

2011. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
A másik nyúlnak a kedvence a retek szára, ha inkább a növényeket szereti, akkor ez tuti tipp.
2011. szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szerintem a fű helyett inkább friss salátát, répát adj neki.

Az én nyuszim a salátát imádta őrült módon. Konkrétan jutalomfalatot egyszer sem kapott, de itt válogathatsz:

[link]


Törpe lógófülü volt. 8 évet élt. RIP

2011. szept. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
nektarinnal próbáld.az én nyuszim már odajön ha hívom!!A NEKTARIN MIATT,A NEKTARIN!!!!sok szerencsét
2011. szept. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tejterméket ne adj neki!
2011. szept. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 F.Eszty válasza:
Száritott alma tuti befutó :)
2015. dec. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!