Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fiu aranyhörim mellé vehetek...

Fiu aranyhörim mellé vehetek egy lány aranyhörit?

Figyelt kérdés

Van egy fiu aranyhörim kb 5-6 hónapos lehet!Szeretnék mellé egy lányt hogy legyenek picik!(mondjuk még anyum nem bólintott rá arra hogy kaphatok-e egy lányt csak ha rábólint akkor már tudni fogom ,hogy lehet-e)

Normális válaszokat szeretnék!elöre is köszi a vválaszokat!A normálisakat


2011. szept. 16. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A normálisakat? Vehetsz egy lányt persze. Ha tudod mit fogsz csinálni a sok kishörivel. Mit tervezel tenni velük? Mindet megtartod esetleg? Mert akkor újabb és újabb kicsi hörikkel lesz tele az alom, akik szintén újra és újra felcsinálják egymást. Csak akkor vegyél lány hörit, ha biztosan el tudod ajándékozni az összes kis hörcsögöt, vagy tudod mindet külön terráriumban tartani, mert a külön neműek attól függetlenül hogy "rokonok" szaporodni fognak egymással.
2011. szept. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szinte szó szerint ezt akartam írni én is. Az ilyen szapora kedvenceknél, elsősorban az a kérdés, hogy hova tudod majd tenni a kicsiket. Mert azok jönni fognak igen hamar, és egyre hatványozottabb számban. Lehet, hogy a kisállat kereskedővel tudsz "üzletet" kötni, és néhány darabot visszavesz, vagy elfogad. De ha ötleted sincs, hogy mi legyen a kis hörikkel, akkor inkább ne vegyél mellé párt.
2011. szept. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy lány hörit, annak egy külön ketrecet/terrát, és akkor engedd őket össze, amikor kicsiket akarsz, pár napig, amíg párzanak. Ha nem így teszel, csak szenvedés lesz a höriknek és neked is.
2011. szept. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!És am a kicsiket el tudom ide oda adni ugyhogy ezzel nem lenne baj,meg a kicsiket külön is tudnám tenni!!meg a lányanak is lenne külön helye!Már csak az a kérdés hogy anyu bele egyezik-e mert nem valami nagy a házunk és az aranyhörik elég hamar bebüdösödnek!
2011. szept. 16. 15:41
 5/8 anonim ***** válasza:
A szag megszüntetéséhez nem nagyobb ház kell, hanem sűrűbb takarítás :)
2011. szept. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért mielőtt hörcsög családot tervezel, számolj egy kicsit. A hörcsögök vemhességi ideje elég rövid, az alomszámuk pedig elég nagy. Ez magyarán annyit tesz, hogy egyetlen nőstény egy(!!) év alatt akár 100-140 utódot is világra hozhat. Biztos vagy abban, hogy képes leszel ennyit "ide-oda" elajándékozni, vagy eladni? Ugyanis ha nem vagy elég gyors, a kicsik hipp-hopp ivaréretté válnak, és mire észbekapsz, nem ti fogjátok a lakásotokban tartani a hörcsögöket, hanem ők tűrnek meg titeket a lakásukban...:-))

Én a helyeben nagyon átgondolnám a dolgot, főleg, ha anyukád sem reped az ötletért.

2011. szept. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs, "repes".:-D
2011. szept. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

tudom hogy ez az egész mivel jár!rengeteg kishörink volt csak zok törphörik!tudom hogy mennyi gond van velük meg minden!:)

de én csakk arra lettem volna kiváncsi,hogy vehetnék-e a fiu aranyhörim mellé egy kislányt!:)

2011. szept. 18. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!