Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak? Csak kézből iszik

Mit csináljak? Csak kézből iszik

Figyelt kérdés
Én hülye elkezdtem kézből itatni a hörcsögömet,és már csak onnan iszik. a kis tálkájából már nem is.Mit csináljak? Zöldséget gyümit is eszik.
2011. szept. 17. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanez volt a kutyammal....de en azt csinaltam h nem adtam neki vizet a kezembol hanem kiraktam a taljaba es vigyaztam ra h mashonnan sehonnan ne kapjon vizet es akkor egy ido utan kenytelen volt onnan inni mert nem volt mashonnan....es szerintem nem fog kiszaradni v ilyesmi mert a horcsognek is van osztone :P sok sikert! :)
2011. szept. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát az én hörim csak itatóból ivott nem tenyíérből, meg tálkából.Próbáld ki az itatót,de ha mindngi kap friss gyümit,zöldséget akkor nem hiszem,hogy itatnod kellene.Magadra vess,hogy elkényeztetted....ha az itató sem jön be ,akkor csinálj neki egy tenyér formájú tálkát :D
2011. szept. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Szomjan halni biztos nem fog, ha előtte van a víz, annyira azért nem ostoba állat.
2011. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

honnan tudod hogy csak kézből? lehet (sőt biztos) hogy amíg te éjszaka alszol, ő vígan kortyolgat a tálkából :) persze mivel kicsi állat, nem iszik annyit hogy látszódjon hogy kevesebb a víz :D

nyugi, amíg adsz neki lédús gyümölcsöket, biztos nem fog szomjan halni.

2011. szept. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!