Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi dolog van egy törpehörc...

Mennyi dolog van egy törpehörcsöggel? Milyen felszerelés kell neki? Mennyi pénzből jönne ki?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és szeretnék felelősséget tanulni vagyis szeretnék egy törpehörcsögöt.Segítenétek nekem?Arra lennék kíváncsi hogy milyen felszerelés, milyen környezet kellene neki.Csak párban lehet tartani, mert én csak egyet szeretnék.Szóval azért szeretnék kisállatot mert valamivel hogy is mondjam szeretnék foglalkozni amivel mindig elfoglalhatom magam.Köszönös a válaszokat!
2011. szept. 17. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. szept. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. szept. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! én küldtem a 2 linket. Én tapasztalatom ,hogy nme épp szelídek,lehet egyedül is tartani,de ezek jobb párban.VOlt egy aranyhörim na őt imádtam Lucky volt a neve kis hófehér gombóc :D aztán elpusztult sajna ezek nem élnek sokáig.Aztán én egy ideig nme akartam.Az akori párom meg vett 2 törpe hörit persze egyből kettőt.Frédi-Béni utóbb kiderült,hogy külön neműek mert egymásra másztak (nem lett kis höri).De nem éltek sokáig mindig kiszökött egy aztán ez lett a veszte(ágy alá ment én felemeltem tesóm alánézett nem látta így letettük vissza a földre aztán a végén csak ott volt a kis buta de az ágy összenyomta) majd a másik is rá nemsokra utána elpusztult. "nem bántam" őket nem szerettem nem voltak kezesek. Aranyhörit ajánlom utána csak olyanjaim voltam és jól elvoltak magukba és ők kezesek voltak kiengedtem a szobában simiztem nem volt gond.
2011. szept. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

aranyhöriről:


[link]


[link]

2011. szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne tarzsd őket párban! a vadonban is egy maguk élnek a saját járataikban. Én tenyésztettem is őket régebben úgyhogy tudom! Amúgy én is 12 éves vagyok! :)

És higgy nekem egyedül sokkal boldogabb! a társával csak összeveszik! a nőstény és hím akkor meg párzanak és utána a hím végez a nősténnyel! Úgyhogy egyedül!!

2011. szept. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!