Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi! Mi a teendő egy...

Nyuszi! Mi a teendő egy talált állatkával?

Figyelt kérdés
Külkerületben lakunk, ma reggel egy kölyöknyuszit találtunk az udvarunkon. Hova fordulhatunk? Kinek adhatnánk?
2009. ápr. 25. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy mennyire kicsi egyszer én is hazavittem egy kicsit mert árva volt és 2 nap múlva elpusztult:(

sztem még az annyára lett volna szüksége.

2009. ápr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld elajándékozni. Bár lehet,hogy nem is házi nyúl. Akinek tényleg kell,annak el kell majd vinnie állatorvoshz.
2009. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom megítélni, talán néhány hónapos... Szerintem valaki nemrég vehette, esetleg húsvétra?

Ez nem igazság... Most mi mit tehetünk?

2009. ápr. 25. 09:56
 4/11 A kérdező kommentje:
Szép szürke színű, "jól ápolt"... csupán éhes volt, de megoldottuk. A csincsillához hasonló színű...
2009. ápr. 25. 09:57
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Husvétkor "befogadták" az állatkertbe azokat a nyuszikat,akiket a meggondolatlan szülők ajándékba vásárolták a gyereküknek. Fel kellene hívni őket,mert kár lenne,ha elpusztulna szegényke.Biztosan tudnak segíteni, talán telefonálás után már viheted is.
2009. ápr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Állatkert hárít (valahol érthetően), a Fehérkereszt Liga nem elérhető.
2009. ápr. 25. 10:25
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
3.vagyok: sajnálom,hogy az Állatkert nem fogadja be a nyuszit.Nincs az ismerőseid között olyan,akinek családi háza van, vagy nekik van olyan ismerőse,akik tartanak nyuszit? Szurkolok neked.
2009. ápr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg a Noé Állatotthon? Bár ők mindig fullon vannak, talán érdemes megpróbálni. Megtartani nem tudod?

Az is elképzelhető az ilyen menhelyeknél, mert néha nincs egy üres dobozuk se már, ahova befogadhatnák, hogy várólistás lesz és egy ideig gondoskodsz róla, ha tudsz, míg nem ürül neki valami hely...

2009. ápr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi most akarunk kisnyuszit venni. Írtam privibe.
2009. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hál'Istennek megvan a gazdija! Túl jó is!
2009. ápr. 26. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!