Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A wc. Papír kartonja tényleg...

A wc. Papír kartonja tényleg jó játék a nyuszinak? :-O

Figyelt kérdés
Egyik oldalon olvastam, hogy amire fel van tekerve a wc. papír azt be lehet tenni a nyuszinak. Ha ezt merágja, megeszi nem lesz baja tőle?
2011. szept. 23. 00:27
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
A nyúlnak minden jó.... Buta egy állat..
2011. szept. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Végülis a karton henger nagyrésze papír (cellulóz), kisebb része ragasztó. Én macskával próbáltam, kb. fél óráig lekötötte a figyelmét. :)
2011. szept. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem hamar szétrágja azt a gurigát. Felesleges betenni neki, mert megeszi, nem tart sokáig + csak piszkot csinál.

Inkább találj neki valami más játékot.

2011. szept. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A nyúl nem buta, csak játszani általában a ragadozók és a főemlősök szoktak, de a nyúl egyik sem, ők inkább ugrálnak. Egyébként elszórakozik a wc papír gurigával is ha valami finom falatot dugsz bele, igazából bármivel amiben répa, vagy más finomság van motivációként.
2011. szept. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én is szoktam neki betenni, ha eszembe jut, és szereti rágcsálni, meg ide-oda rakosgatni. Persze egy idő után elfogy :-). Eddig még az egyémnek nem volt semmi baja tőle, hogy megette.
2011. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
És a nyúl tényleg nem buta!! Nem is értem, hogy hogy lehet ilyet mondani egy olyan állatra, amit annyira szeretünk.
2011. szept. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A nyúl egyáltalán nem buta! Még szobatisztaságra is nevelhető ;) Sok tájékozott buta ember... Pff.


Amúgy ha szénát raksz a gurigába tök jól elvan vele.

2011. szept. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is több helyen olvastam ezt, de az enyémet nem igazán érdekli a dolgot, így már kb 10 guriga van bent, de most már kidobálom az összeset, mert szarik rá nagy ívben. Az enyémnek egy nagy, felakasztott, kör alakba hajtogatott papírtörlő gurigát akasztottam fel elég alacsonyan. Imádja, állandóan neki szalad, hogy pörögjön. Nagyon szereti!
2011. szept. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem árt neki, odaadhatod neki. Az én nyuszimat maximum 5 percre köti le, addig dobálgatja, és annyi. Nem nagyon érdekli. Még csak szét se rágja
2011. szept. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kipróbáltam. Nagyon ari volt. Először csak pakolgatta, utána meg is csócsálta. :-D

2011. szept. 26. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!