Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Adnátok tippeket (nyuszis...

Adnátok tippeket (nyuszis kérdés)? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Mennyit tudnék kérni egy oroszlánfejű törpenyúlért+ketrec+itató+hám

Köszönöm a válaszokat,el kell,hogy adjam,nincs lehetőségem tovább gondozni...


2011. szept. 24. 12:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
attól is függ, mennyi idős a nyuszi, mekkora a ketrec.
2011. szept. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Ha 100x50-es a ketrec, az önmagában ér min 5.000 ft-ot.


Én biztos nem kérnék 7000 ft-nál többet.


Mit csinálsz vele, ha nem sikerül eladni?:(

2011. szept. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is mondták: sok mindentől függ. Mennyi idős a nyuszi, mekkora a ketrec, milyen állapotban van a felszerelés...

Egyébként megkérdezhetem, miért nem tudod tovább gondozni?

Nem bántani akarlak, csak nem nagyon tudok elképzelni okot, mert engem semmi és senki nem tudna rávenni, hogy megváljak a nyuszimtól :)

2011. szept. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

A ketrec mérteteit pontosan nem tudom,ami a nyuszinak kell!

A nyúl kb.6 hónapos

2011. szept. 24. 12:50
 5/22 anonim ***** válasza:
64%
Megvetted/kaptad, aztán megnőtt, és már nem olyan kis édi-bédi, mint kicsi korába, és unod a takarítását, meg az etetését.... Gratulálok
2011. szept. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

A munka,munkába fogok állni,azmellett itt van még a lakás,a gyeremekeim...egyszerűen nem fér bele!Nem akarom,hogy egész nap a ketrecben gubbasztjon!

Én kb.6000ft gondoltam mindezért(Szerbiábol írok,tehát annak a megfelelő dinárértékében)

2011. szept. 24. 12:58
 7/22 A kérdező kommentje:

Még mindég nagyon aranyos,szeretem is!

De inkább legyen egész nap a ketrecben vagy vigyék el valakik akik szeretni is fogják?

2011. szept. 24. 13:00
 8/22 anonim ***** válasza:
39%
És amikor megvetted, nem is sejtetted, hogy vannak gyerekek meg munka, ami mellett nem jut majd egy nyúlra idő...
2011. szept. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%

De könyörgöm, akkor miért vettél nyuszót?

Nem 1 hónapra veszel állatot. Benned nincs 1 cseppnyi felelősségérzet sem? Vagy képtelen vagy későbbiekre gondolni?


Én kb 2 hétig mérlegeltem, hogy tudok-e a nyuszimra 10 évig vigyázni, hogy mi lesz vele később, minden lehetőséget átnéztem, és végül megvettem. És ugyanannyira szeretem már 4 éve, mint amikor megvettem...

2011. szept. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
53%
Annyira utálom az ilyen embereket, akik egy állat életével játszadoznak.. Egyáltalán hogy nem tudod szeretni? Lelkiismereted van?
2011. szept. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!