Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom hogy 1001 ilyen kérdés...

Tudom hogy 1001 ilyen kérdés volt de kérlek adjatok tippeket tanácsokat teljesen elvagyok keseredve!? (lent)

Figyelt kérdés

Apukám 1,5 éve halt meg és szinte ezzel egy időbe szűnt meg Anyukám másodállása ezek előtt egy átlagos családként éltünk nem voltunk szegényes és persze gazdagok se de most ... Anyukám minimálbéres fizetéséből élünk ketten látom hogy mindig tiszta ideg és tudom hogy miattam van nem tudok neki segíteni még tanulok rengeteget idegeskedik és számol hogy miből fizetjük ki a tankönyveim mert nem kapok egyáltalán tankönyv támogatást én próbálok spórolni mindenbe mindig mindenből annyit használok ami nagyon fontos zuhanyozásnál sem áztatom szét magam hanem nagyon gyorsan lefürdök villanyt is csak nagyon fontos esetekbe kapcsolom fel tehát minimálisra fogom a fogyasztást és mivel ilyen rosszul állunk ruhákból se a drágát vesszük meg és az osztálytársaim közül páran állandóan piszkáltak mert nem volt rajtam mindennap új ruha egész tanévben csak két pulcsi volt rajtam 3 farmer 2 pár cipő 1pár papucs 5 hosszú ujjú és 5 rövid ujjú meg egy kabát és nagyon rosszul esik hogy piszkáltak érte már félek előre az új tanévtől mert megint hallgathatom előröl az egészet ezt már meg se mertem említeni Anyukámnak mert így is rosszul érzi magát azért mert így kell élnünk egyáltalán nem járok el bulizni mint a többi osztálytársam nem sminkelem magam fodrászhoz is évente járok tehát próbálok minél jobban spórolni de nem megy ruhatáram is icipici és ezért szekáltak állandóan mit tehetnék ?? mivel tudnék Anyukámnak segíteni ? jövőre már vállalhatok diák munkát de addig mit csináljak mibe tudok segíteni neki és mit tehetnék hogy egy pár darab ruhával több legyen hogy ne csúfoljanak ?


a kötekedőknek üzenem hogy nem sajnáltatni akarom magunkat hanem segítséget kérni hogy mit tehetnék hogy egy kicsivel jobb legyen és tudom hogy vannak olyanok akik rosszabbul élnek


nagyon nagyon köszönöm a válaszokat előre is és bocsi hogy hosszú lett de jólesik egy kicsit kiírni magamból mert Anyukám előtt nem mutatom ki hogy mennyire rosszul esik nekem így is rosszul érzi magát


és még egyszer köszönöm előre a válaszokat


15/L


2010. aug. 9. 23:09
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom ami apuddal történt:( A suliban meg nem nagyon tudsz mit csinálni szerintem,de ne hagyd magad bántani.Nekem is van egy osztálytársam neki az anyukája halt meg kiskorában és apukája neveli és nagyon szegények.Őt sokszor szivatják de vagyunk páran akik mindig megvédik.Ne felejtsd el semmivel nem vagy rosszabb ember mint ők.Kitartást kívánok neked és hidd el jobb lesz.
2010. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
29%

szerintem vegyél kevesebb felsőt, és több nadrágod lesz.

pulcsiból elég 2 db, ha van 5 hosszúujjúd, és szintén 5 rövidujjú, ez egyáltalán nem számít olyan hű, de kevésnek.

2010. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
78%
Úgy tudom, hogy neked jár az ingyen tankönyv, és árvaságit meg családit is kell ,hogy kapjatok.Tudom, hogy ez sem sok, de ha nem kapod, akkor járjatok utána.Turiban szoktam a legjobb cuccokat találni, pedig vehetnék boltban is, de engem ez soha nem derogált, te se szégyenkezz miatta, ha nincs meg a legdrágább holmid.És az önkormányzatnál is lehet kérni rendkívüli segélyt, azt hiszem egy évben 2x.Pár ezer forint, de szerintem az is jól jön.
2010. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon értelmes vagy,szimpatikus a viselkedésed.A suliban tényleg ne hagyd magad,de ne úgy hogy az idiótákkal vitába szállsz.Menj el turizni,ott tök jó cuccokat fogsz találni párszázért.Én imádok járni!Tanulj sokat!Hol éltek?
2010. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmondod a méreteidet akkor ruhaügyben tudok segíteni :) Én több mint a fele ruháimat nem hordom és nem is tudok velük mit csinálni. Egyébként hol laksz?
2010. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat


amúgy második hogy vegyek kevesebb felsőt minden hétköznapra mikor suliba vagyok kéne egy így is elég gáz hogy egész késő ősztől a rövid ujjús időszakig folyton csak az az 5 darab hosszú ujjú van rajtam

2010. aug. 9. 23:23
 7/58 A kérdező kommentje:
Kecskeméti vagyok és nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat :)
2010. aug. 9. 23:24
 8/58 anonim válasza:
100%
szia.nagyon sajnálom hogy ilyen helyzetbe vagy:(szeretnék segíteni..ha szeretnél beszélgetni akkor írj privátot
2010. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
100%
23:21 Sokat turizol Te is?Amúgy nagyon kedves tőled.El tudod neki juttatni?
2010. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
8%

akkor Te nagyon gazdag csemeték közé járhatsz.

a többieknek mégis hány felsőjük van?

2010. aug. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!