Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Adnátok tippeket (nyuszis...

Adnátok tippeket (nyuszis kérdés)? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Mennyit tudnék kérni egy oroszlánfejű törpenyúlért+ketrec+itató+hám

Köszönöm a válaszokat,el kell,hogy adjam,nincs lehetőségem tovább gondozni...


2011. szept. 24. 12:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
48%
A nyúl nem egy tárgy, amit csak úgy adunk-veszünk, ha már nem kell, hanem egy élő, érző kis lény...
2011. szept. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Ki mondta,hogy nem szeretem?

Látom felesleges ide feltenni kérdéseket mert a sok

nyúlbu*zi mindjárt támad!Gratulálok!!!!

2011. szept. 24. 13:05
 13/22 A kérdező kommentje:
Akkor inkább megfőzöm papríkásnak!Na most elégedettek vagytok?
2011. szept. 24. 13:06
 14/22 anonim ***** válasza:

"vagy vigyék el valakik akik szeretni is fogják?"


Ez a mondatod azt jelenti, hogy TE jelenleg NEM szereted a nyuszidat.

2011. szept. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ha normálisan fogalmaznál, akkor nem lenne ilyen problem.
2011. szept. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Ok,lehet,hogy ott megtévedtem,de a másik kommentemben írtam,hogy szeretem csak nem tudom gondozni!

Ugyanis mindennap kitísztítom a helyét,kiengedem szaladgálni,szeretgetem!De jött a meló,mennem kell!

De ezt tizenévesen úgy sem érthetitek meg....

2011. szept. 24. 13:09
 17/22 anonim ***** válasza:

Bocsi, 23 vagyok, én is dolgozom + főzök, mosok, takarítok, bevásárolok + párkapcsolat, mégis van időm 1 nyúlra meg 2 papagájra, és tudod, miért?

Mert nem csak megvettem, mert milyen édi, és dejólesz, hanem hónapokig készültem rá lelkiekben, és utánajártam, mivel jár a tartása, hogy aztán ne kelljen néhány hónap múlva rájönnöm, hogy ez nekem nem megy, és tovább adni rajta. Mert én tudtam felelősségteljesen gondolkodni, és dönteni. Hiába vagy huszon- vagy harminakárhány éves, a felelősség nem a koron múlik...

2011. szept. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, azért arra vigyázz, hogy a sok nyúlb..i (ahogy te mondtad) miatt ne a nyulat utáld meg, végülis ő nem kérte, hogy védjék az érdekeit.

a válaszolóknak pedig: teljesen egyetértek, de emiatt a vehemencia miatt lehet, hogy méginkább abba az irányba terelitek a felelőtlen állattartókat, mert önkéntelenül is védekezni fognak, és még a végén tényleg azt mondják magukban: "a ... életbe is, kit érdekel egy hülye állat, ha ennyi támadás ér, majd kitöltöm rajta a dühömet". pedig nem is az állat kérte, hogy kardoskodjanak mellette. ezt most tényleg nem ellenetek mondom, hanem az állatok védelmében! de amúgy mondom, egyetértek a véleményekkel.

2011. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Kedves negatívan válaszolók!Nem értem mért vagytok ennyire érthetetlenek,mert a húgomnak pl: volt tengerimalaca de nem tudott vele normálisan foglalkozni és úgy látta jobb lesz ha inkább egy szerető családba adja.Ha szeretünk egy állatot nem inkább a jobbat akarjunk neki?Mert ha a kérdezőnél maradna valószínűleg csak rossz lenne neki mert nem tudna róla gondoskodni.Szerintem kérdező 6000-ft ért tedd fel a vateránra vagy valahova ahová szeretnéd,és akkor egy idő után el tudod adni.Sok szerencsét de többet ne vegyél felelőtlenül állatot!
2011. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Végi olvastam a kommenteket és én is a megtartása melett szavazok:) És talán az én kis nyuszim története egy kicsit jobban el is gondolkodtat.

Tavaly októberben kaptam a nyuszikám a barátnőimtől ,akkor még egy nagyobb családi házban laktunk és ott meg volt a helye a futkosásra is.(Sajnos nagyon súlyos allergiám van az állatokra szinte az összesre DE hihetetlen módon tőle smmi bajom és ezt én értékelem is) Szüleim válása után anyukámmal és testvéremmel elköltöztünk egy mésfél szobás pici lakásban a nyuszinak jóformán semmi helye nincsen az ágyam melett lakik. A nyáron nagyon beteg lett és én csak akkor döbbentem rá hogy nekem mit jelent ez a kis szörmók. Egy ideig azt hittem ,hogy elveszítem és én is szinte beteg lettem ettől a tudattól.

Hidd el megbánnád ha eladnád:)Én nagyon szeretem őt és ha szomorú vagyok (sírok) akkor egész egyszerűen kiveszem és magamhoz szorítom és ezt ő nyalogatással viszonozza.:):)


(majd írj egy véleményt azért erről a kommentről)

2011. szept. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!