Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen hörcsögöt jobb tartani?

Milyen hörcsögöt jobb tartani?

Figyelt kérdés
A kérdésem, hogy fiút vagy lányt jobb, előnyösebb tartani?
2011. szept. 25. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindegy.
2011. szept. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A fiú nem makacsabb és harapósabb, a lány pedig nem szelídebb? Csak mert így hallottam, nekem még nincs tapasztalatom.
2011. szept. 25. 11:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem sok hörcsögöm volt már, nem függ a nemtől melyik harapósabb, vagy szelídebb. Inkább az számít, mennyit foglalkoznak vele, főleg kiskorában. Már néhány hetes korában el kellene kezdeni kézhez szoktatni őket.
2011. szept. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*korukban
2011. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
amit írtál komment az fordítva van a lány hajlamos a harapásra a hím az szelídebb.mellesleg a lány büdösebb.
2011. szept. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyedtől függ, nem a nemétől. Meg persze a kiskori szocializációtól. Szóval ha kedves hörit akarsz, tenyésztőtől vegyél, ne boltból, az a tuti.
2011. szept. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem lány hörcsögöm van de amúgy szerintem teljesen mindegy,hogy milyen neműek! :)
2011. szept. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. És különböző neműeket szabad együtt tartani?
2011. szept. 25. 14:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Szabad, de ha vemhes a nőstény, ki kell venni a hímet, és csak akkor szabad visszatenni, ha a kicsik már elválaszthatók (4 hetes kor). De gondold meg, mert szaporák nagyon...ha nem tudsz gazdit szerezni a kicsiknek,akkor inkább csak egyet vegyél. Egyébként jól fogja érezni magát egyedül, magányos állatok a természetben is.
2011. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nagyon átgondolom
2011. szept. 25. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!