Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyet válasszak? "Betegségem...

Milyet válasszak? "Betegségem van. "

Figyelt kérdés
Szeretnék valami kisállatot, aminek elég kis hely is. Nemrég volt egy patkányom, akit nagyon szerettem és nagyon hiányzik, de el kellett ajándékozni mert allergiás lettem rá. Annyira hiányzik!! + Régen volt hörcsögöm, meg a patkánynál is mindig azt gondoltam, éreztem hogy én kínzom őket mert hogy ketrecben vannak. Szóval olyat szeretnék ami tényleg jól érzi magát kis helyen is, és elég ritka szép aranyos állat. (pl;nem nagyon szeretnék dzsungi vagy arany hörit,túl gyakori, és nem nagyon szimpik nekem :)/bár a dzsungi aranyos nagyon/)
2011. szept. 25. 20:08
1 2
 11/19 Falun ***** válasza:
Bács megye.
2011. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Falun ***** válasza:
ha kell van nálam 4 pici dzsungi ♥
2011. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Írnál privátot? Mert én nem tudok neked! :) Ott beszéljük meg. :)
2011. szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Falun ***** válasza:
privi ment
2011. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Először mindenképpen menj el allergia vizsgálatra valószínűleg a többi rágcsálóra is allergiás vagy,nekem is kialakult tengerimalacnál amikor még volt,majd később kiderült h hörire ér egérre is az vagyok,vagy ha még nem vagy másra allergiás akkor az leszel,az allergia sajnos ilyen:/és most én is tökre fosok h vadászgörényre és macskára ne legyek,meg kutyára,bár kutyám nincs,de akarok egyet.:)
2011. szept. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
afrikai törpeegér? szép is, nem is túl gyakori, és kis hely is elég neki. :) 3-4 darab bőven elvan egy 30x40x30-as terrkóban. Bár ők inkább csak nézegetni való állatok, de lehet, hogy pont azért lenne jó neked, mert nem kéne sokat érintkezned velük.
2011. szept. 26. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy csak a szőrére vagy allergiás, vagy a nyálára is! Mert ha csak a szőrére, van kopasz tengerimalac és patkány is! Egy rendes állatkereskedővel talán meg lehet egyezni, hogy ha allergiás vagy a kopaszra is, visszavásárolja, csak valamivel kevesebb pénzért, mint amennyiért vetted...
2011. szept. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha rágcsálót akarsz, akkor vizsgáltasd ki, mire nem vagy allergiás, mielőtt bevállalsz egyet. Ha erre nem vagy hajlandó, vagy nem ragaszkodsz a szőrös dolgokhoz, akkor válogass a hüllők közül, vagy tarts achátcsigát, marha jó állat :))
2011. szept. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok. Azért odáig nem megyek egy höriért bocs:) Sajnos még mindig nem tudtam dönteni.
2011. szept. 30. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!