Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vajon mi a sorsa a Fővárosi...

Vajon mi a sorsa a Fővárosi Állatkert tengerimalac város fölös szaporulatának?

Figyelt kérdés

Nyáron voltunk fent szüleimmel, és ahogy ott nézelődtünk a tengerimalacok városánál, észrevettem hogy bizony sok a fiatal malacka és a nagy hasú anyamalac is. a jelek szerint nincsenek a nemek külön válogatva, tehát akadály nélkül nőhet a számuk, de kérdem én,meddig?

Van ott létszámstop, és mi történik a "fölösleggel"?

Kedvencnek értékesítik őket?

Vagy lehet, hogy ragadozóeleségként végzik? :(

(a leadott húsvéti nyuszikhoz hasonlóan?)

Ki mit gondol?


2011. szept. 28. 00:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

U.I.

Azt sem mondtam, hogy nem lehetne sajnálni az állatokat, csak szerintem álszent dolog, ha bizonyos állatokat sajnálunk, miközben más állatok meg nem érdekelnek minket.

2011. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

nézd vissza a válaszokat sok tapló volt...

én egyébként minden állatot sajnálok :)

2011. okt. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
De persze a meggyilkolt embereket nem sajnálod gondolom. Azért nehogy már egy rágcsáló fontosabb legyen mint a saját embertársunk. Hát hol élünk? Hát az eszem megáll, komolyan mondom! A rágcsálók zsákmányállatok, arra születtek, hogy ragadozóknak legyen mit enni. Ez azonban nem jelenti azt, hogy mellőzhetjük a megfelelő bánásmódot, megfelelő körülmények biztosítását az állatok számára, illetve feleslegesen sem kínozhatjuk őket. De én abban semmi kivetnivalót és sajnálni valót nem látok, hogy a ragadozó megeszi a zsákmányállatokat, hiszen ez a természet rendje
2016. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!