Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalaccal autóval utazni?

Tengerimalaccal autóval utazni?

Figyelt kérdés
Megyünk nyaralni, és a malacokat is visszük magunkkal. 1-1,5 órás az út, szóval nem vészes. Valaki utazott már így?
2011. júl. 21. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
minek viszitek őket? amúhy az autózástól nem lesz bajuk..
2011. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, mi ketrecestül beraktuk. Fontos, hogy az út alatt hűvösben legyen. (Légkondi, ha nincs egyéb hűtés - bár most épp nincs meleg, de készülni kell..)

Legyen neki elég víz és eledel.

Utaztatni kisállathordozóban is jó, de mindenképp kell egy normális ketrec nekik a nyaralás időtartamára is!

2011. júl. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is utaztam a malacaimmal, ha tudsz, tegyél köréjük valamit, nyugodtabbak, ha zártabb térben érzik magukat. Persze arra figyelj, hogy rendesen kapjanak levegőt. Én nem az ülésre, hanem a lábamhoz szoktam tenni a hordozót, mert az ülés nem vízszintes. Amikor nagyon meleg volt, néha kis vizet spricceltem rá finoman.
2011. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Nyaralni megyünk 1 hétre és nincs ki vigyázzon rájuk sajnos. Így visszük magunkkal őket!:)

Ketrecestül fogjuk őket vinni, a hátsó ülésen lesznek szerintem. Légkondi nincs, de ha nagyon meleg lesz fagyasztott ásványvizes palackot rakunk a ketrechez.

2011. júl. 21. 13:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Könnyű anyaggal le is takarhatjátok a ketrecet, és az alá mehet a hűtött palack, így a napfény ellen is védve van, meg nyugodtabbak is.
2011. júl. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
vigyázz, hogy ne a hideg részen feküdjön, a veséje megfázhat!
2011. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de csak ha ő vezet
2011. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!