Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Döglött Bogár van a hörcsögrúd...

Döglött Bogár van a hörcsögrúd zacskójába. Odaadhatom neki a mézes rudat így is? (KÉPPEL! )

Figyelt kérdés

[link]



valami szárnyas ocsmányság.Odaadhatom neki ettől függetlenül a most vásárolt mézes rudat?


2011. okt. 5. 13:49
1 2
 11/14 Platypus ***** válasza:
100%
Ez csak egy élelmiszermoly. Ha a kaja állaga meg szaga még okés, nem úgy néz ki, mint amit félig felzabáltak már a kukacok, akkor nyugodtan odaadhatod a hörinek. A rovarok a hörcsögök természetes táplálékai, semmi baja sem lesz néhány kukactól vagy lepkétől.
2011. okt. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
a mieinknek is simán be lehetett dobni a félig lecsapott legyet, örültek neki :)
2011. okt. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A hörik esznek rovarokat is, semmi baja nem lesz. Úgy sem, hogy nem a vadonban született:) Szerinted hozzád a lakásba még sosem mentek be rovarok, főleg moly?:) Tuti hogy látott már rovart a hörcsögöd, még ha te nem is tudsz róla. Én is kórházban születtem és nem a dzsungelben, még sem halok bele, hogy ha éjszakánként felfalok pár rovart:D (Mert hogy állítólag rengeteg ízeltlábút fogyasztasz el életed során, különösen alvás közben. Nem tudom, hogy erre hogy jöttek rá, de biztosan gondos megfigyeléseken alapul:))
2011. okt. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

inkább csinálj saját készítésű mézes rudat, sokkal de sokkal jobban megéri.

én is rengetegszer jártam már így..

2011. okt. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!