Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vágjam a nyuszim körmét?

Hogyan vágjam a nyuszim körmét?

Figyelt kérdés
Ha csak így simán lecsippentem a körme végét, úgy élesebb lesz, nem?
2011. okt. 8. 20:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

nem,a rozsaszin részbe nem szabad belevágni mert ott hajszálerek vannak csak a hegyét csípd le ,nem lesz élesebb pont,hogy lekerekitett lesz .


(valakit kérj meg ,hogy fogja meg ,hogy ne ugrájon ide-oda)

2011. okt. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy abba nem szabad.

Most kipróbáltam 1 körén, és sokkal élesebb lett :S Mert ugye most ilyen vízszintes lett a körme, vagyis olyan most, mint a szögletes műköröm. Mint ez:


[link]


És így most sokkal jobban fáj a karmolása

2011. okt. 8. 20:57
 3/17 anonim ***** válasza:
egyenesen vágtad?
2011. okt. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen. De ez szerintem tök logikus. Hegyes körmöt ha hosszúkásan vágok, akkor ilyen szögletes lesz
2011. okt. 8. 20:59
 5/17 A kérdező kommentje:
Vagyis na nem hosszúkásan, hanem úgy egyenesen
2011. okt. 8. 21:00
 6/17 anonim ***** válasza:
akkor megált a tudományom,én eddig nem tapasztaltam amit mondtál ha vágom nekik utána nem szokott hegyesebb lenni de majd az "okosok" ugyis megmondják mi a teendö .
2011. okt. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

[link]


Jó elég béna lett :) Én így vágtam. Vagy nem így kell és valamit én rontottam el?

A nyíllal jelölt rész lett ott hegyes

2011. okt. 8. 21:07
 8/17 anonim ***** válasza:
az a lényeg,hogy teljesen egyenes vonalon kell vágni és víszintesen kell tartani az ollot,én szerintem nem kerekítetedd le a sarkait.
2011. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Valamilyen csipesszel próbáltam. Olló biztos vinni fogja?:)
2011. okt. 8. 21:14
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem "téglalap" alakú lesz a körme, hanem a sarkait ügybár lekerekíti. Ha levágod neki akkor meg nem tudja annyira kirakni a karmait és így nem karmol, de ha nem vágod le akkor jobban fog karmolni.
2011. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!