Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS NAGYON FONTOS! Nyuszim...

SOS NAGYON FONTOS! Nyuszim kitépte a varratokat!?

Figyelt kérdés

Múlt csütörtökön volt a műtétje, nagyon odafigyeltünk rá mindig, amikor nem volt rajta gallér, nem engedtük, hogy bántsa. Most az előbb, elszaladt előlem, és mire odaértem hozzá a szoba másik felébe, már kitépte a varratok. Véres volt a helye, de alig vérzett.

Párom elrohant vele az állatorvoshoz, de még vagy 1 óra míg hazaérnek, engem meg megöl az ideg....

Kérlek mondjatok valamit, ugye, nem lesz komoly baja? :((

Nagyon félek...


2011. okt. 19. 18:31
 1/8 anonim válasza:
nyugodj meg, biztos nem lesz baja neki, meggyógyul! :) a nyuszi erős állat!:)
2011. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha egy hete volt a műtét,akkor más semmi gond. Lassan az orvos is kiszedte volna
2011. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
pénteken mentünk volna szedésre, de a vér nagyon megijesztett... meg elszaladt, és láttam, hogy a szájában nyammog a varraton, nem tudom, kiköpte-e vagy lenyelte... lehet baja attól, ha lenyelte?
2011. okt. 19. 18:39
 4/8 anonim ***** válasza:
NYUGALOM! Milyen műtét volt? Amúgy a vér lehet teljesen normális, rólam nem egyszer műtöttek anyajegyet, és a 2 hét múlva esedékes varratszedésen mindig vérzett. Mivel hamar vittétek orvoshoz, nincs miért aggódni :)
2011. okt. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ivartalanítás, kisfiú nyusziról van szó
2011. okt. 19. 18:50
 6/8 A kérdező kommentje:

most hívott a párom, hogy nincs semmi baj, csak kenegessük neki betadine-al...

hála az égnek, nagyon nagy volt az ijedtség..

2011. okt. 19. 19:11
 7/8 anonim ***** válasza:
uh.. :( hát akkor jó már én is megijedtem.. :) csak akkor most tényleg odafigyelni rá, nagyon! :))
2011. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére folyékony varratot is szoktak tenni a sebre így ilyenkor nincs nagy baj,főleg fiúnál.
2011. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!