Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Társasházi közös udvar egész...

Társasházi közös udvar egész területére ki lehet engedni a nyulakat? Normális, hogy tíz család csupán 100négyzetméteres udvarát arra használják hogy 4 db nyúl szaladgáljon benne?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy hat éve költöztünk Budapesten egy társasházba, aminek van egy kicsi közös udvara..amikor idejöttünk, még fű sem nőtt itt, de anyum mivel szeret kertészkedni elég szépen rendbehozta az évek alatt...(FŰ..virágok, kerti tavacska..) rajta kivül senki nem csinált igazán semmit az udvaron, max kiültek néha, ami ugye természetes, de tavasz óta egy albérletben itt lakó lány(szóval ő még csak nem is tulajdonos..és nem tudom hogy neki egyáltalán van e köze az udvarhoz mivel ő a lakást bérli?!..) úgy gondolta hogy a 4db nyusziának jár annyi szabadság hogy az udvaron szabadon szaladgáljanak, miközben anyum összes virágát sorra tönkretették. Anyum többször is szólt érte, de erre annyi volt a válasz, hogy valakinek a növények valakinek pedig az állatok a fontosak..aztán azóta az van hogy anyum már beásta a kertitavat, anyulakat pedig reggel kiteszik és délután beteszik a ketrecbe, ami szintén az udvaron van.

Nagyon örülnék neki, ha valaki mondana nekem olyan érveket, amiket ők is megértenének, mert engem idáig nem érdekelt az udvar, de anyum igen..és szeretnék kiállni mellette.

Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2011. okt. 9. 11:48
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ott a nyulak a legértelmesebbek.
2011. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
49%
Ne a nyuszikat bántsátok, ők aztán egyáltalán nem tehetnek róla, hogy a gazdájuk ennyire hülye :S
2011. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
társas ház közös részén csak a tulajdonosok beleegyzésével lehet tartani állatot, nálunk ez így van benne a házi rendben, szerintem nálatok is így lehet, amúgy ha albérlők akkor a tulajdonossal kell beszélni és ő majd megoldja ne hagyjátok magatokat!!! meg mi az, hogy egy lány csak úgy beszól az anyukádnak??? A családból egy férfinek el kell vele beszélgetni vele de nagyon sűrgősen, hogy moderálja magát!!!!!!!! ja és az is jó ha beszereztek egy macskát legalább kölcsön egy darabig valahonnan és megmutatod a kertet is neki!! ő szeretik a kisnyuszikat. persze ne hagyd hogy valami bajuk legyen a nyúlúknak csak ijessz rá arra a lányra de sűrgősen. :)
2011. okt. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100 négyzetméteres "udvar"? Jól olvastam? Egyébként, nem úgy van ez, hogy csak a többi ott lakó engedélyével tarthat bárki állatot? Meg aztán, Pest nem az a "nyúlbiztos" város, gondolom, sok arrafelé az autó meg ilyesmi, és ha egy nyúl valahogy kiszökik a kertből, akkor kb. azonnal vége is. Nekünk is szabadon vannak a nyulak, szó szerint hússzor ekkora telken (csak a lóhoz nem mehetnek be, mert az veszélyes), és ekkora területen nem is csinálnak semmi kárt. =)
2011. okt. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólásokat!

A "megoldás" az lett,hogy MI csináltunk kerítést.. egy kis részt elkerítettünk a virágok számára..

Csak sztem ez egy kicsit érdekes, hogy virágot kell "ketrecben" tartani és nem az állatot..:/

Jah és már néhány egér is észrevette, h itt az udvaron van a nyulak kajája is meg minden..:) szal már egek is vannak:) -.-"

2011. okt. 12. 13:32
 26/27 anonim válasza:
8%

Szerintem a csajjal lépjél szexuális viszonyba és akkor kérd meg,hogy ne csapja ki a nyulakat.:)

Biztos sex után belemenne a dologba.

Én is pont így voltam és nekem bejött.:)

És ha ez sem sikerülne akkor add el a nyulait,vagy egyétek meg...

2013. márc. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen normalis azert van az udvar hogy hasznaljal nekedd meg ha nem teccjk akkor koltozz el!
2019. szept. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!