Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kb hány fokig lehet levinni a...

Kb hány fokig lehet levinni a törpenyuszit sétálni?

Figyelt kérdés
4 hónapos, még nem volt kint, oltásai megvannak. Nagyon hideg van már neki?
2011. okt. 14. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem igen, nagyon hideg van neki. Max. napközbe lehetne levinni de úgy se biztos kap valami szelet és megfázhat..stb. Szóval szerintem ne vidd ki.
2011. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha még visszajön a kb 18C? És nincs szél? Napközben még vihetem majd?
2011. okt. 14. 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Várd meg vele a tavaszt, túl fogja élni. Amúgy sem jó, ha ilyen fiatalon azzal stresszeled, hogy kiviszed a hatalmas és ijesztő nagyvilágba. Előbb legyenek csak jó élményei veled, utána lehet szoktatni az ilyenekhez. Neki nem akkora élmény ám a séta így előre, mint azt te hiszed, főleg ilyen picinek.
2011. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Várj vele tavaszig és akkor is óvatosan. Az enyémnek az egyik séta pár másodperc híján az életébe került. Azóta csak úgy viszem ki, ha meg tudom oldani, hogy legyen egy elkerített rész, ahol szabadon, felügyelet mellett ugrálhat.
2011. okt. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok, akkor várok! A hámot sem veszem meg, nehogy kísértésbe essek! :) Köszi mindenkinek
2011. okt. 15. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!