Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S Eltűnt a nyulam! Még...

S. O. S Eltűnt a nyulam! Még látom valaha?

Figyelt kérdés
Most éppen sírógörcsöt kaptam, egy zárt helyen voltak kinnt és egy lyuk sincs sehol. Elvinni nem vihette el senki (remélem)..Most este van már apával nem tudjuk keresni.. Holnap van rá esély hogy visszajön? Kérek szépen valami biztatóbbat adjatok.. 12/L
2011. okt. 13. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem multkor az egyik kiszökött a kertbe és 2 éjszakát kint aludt ,késöbb visszament a többihez és megtudtam fogni


szoval 50-50%

2011. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a zárt hely teteje nyitott, vagy az is zárt?
2011. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem.
2011. okt. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátom látott a kertjükben egy kis házinyuszit, meg akarta fogni, de elszaladt. Aztán kiderült, hogy a szembeszomszédé, és pár nap múlva látta a kertjükben (mármint a szembeszodnédnál) :)
2011. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem kérdezz körbe meg ki is plakátolhatod
2011. okt. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szólj a szomszédoknak, hogy eltünt és akkor majd ha látnak nyulat akkor az a tied lesz :) Hát szerintem megkerül, ha el nem kapja valami állat vagy el nem ütik. Remélhetőleg nem forgalmas, kutyákkal teli helyen laksz.. :$
2011. okt. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát köszi mindent mindenkinek!

ELőkerült, bementem a házukba és ástam..ástam.. és végűlis az lehetett hogy ásott egy lyukat és beomlott a bejárata. Egy estét lennt töltött szegény! Hála Istennek semmi baja:)

2011. okt. 14. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!