Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy lány dzsungim,veszünk...

Van egy lány dzsungim,veszünk hozzá egy fiút, először külön tegyem őket? Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy lány dzsungim,veszünk hozzá egy fiút, először külön tegyem őket? és utána szagoltassam össze őket?Vagy úgy próbálkozzak hogy először leteszem az ágyra őket és megnézem mi történik. ?
2009. máj. 2. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugy halottam és tapasztaltam is h ugy szokasd össze öket h idegen helyre teszed a lányt is,mert ugy nem védi a területét!!De én általában egyből összeraktam öket igaz nem volt felhötlen a kapcsolat egy pár napig de utánna semmi gond nem volt!!!!De ha vélsz a veszekedéstől vagy félted őket akkor tedd őket külön és fokozatosan szokasd össze!!!!!
2009. máj. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké.kösz!
2009. máj. 5. 06:42
 3/3 A kérdező kommentje:
de nem tudok nekik idegen helyet biztosítani mert csak az az egy terrárium van! nem elég ha kitakarítom????
2009. máj. 8. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!