Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő? Ötlet? (lent)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő? Ötlet? (lent) Mit tennetek az én helyembe Lányok? Fiúk ti mit szólnatok ha közeledni kezdene a lány/szerintetek tetszem neki? 15/L

Figyelt kérdés

Bejön egy srác aki híresség és ismerem is személyesen, bnoim mondtak h mar mosolygott is ram amikr nm láttam meg bámul néha ,mar én is eszrevettem1szer 2 szer de azt hittem h csk véletlen de ugytunik h nm és az a bökkenő h tanár-diák viszonyba vok vle (ő:15/F)

Mi a teendő szerintetek hogyan kozeledjek fele :))?? (mar beszéltem vele egy párszor de csk ilyen általános dolgokról meg vmit nm értettem/tudtam és elmagyarázta magától):))


2011. okt. 26. 00:51
1 2
 1/14 napietus ***** válasza:
100%
hogymi? 15 évesen "tanár" :D?
2011. okt. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen nem kéne már rohadtul ágyban lenned?

Meg milyen az a 15 éves tanár? :D

2011. okt. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

15 évesen max korepetálhat nem tanár diák viszony xD lehetséges hogy megszeretne ismerni és meglátni lehet e kettőtökből valami hivd el randevúzni mozi séta stb nem gáz ha lányként kezdeményezel vannak fiuk akiknek még tetzsik is

csak a helyett h kérdéseket tennél fel ide inkább holnap suliba szolitsd le hivd félre és hivd el sok szerencsét :)

20/F

2011. okt. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Elirtam 16 és nem ez a lényeg és ne offolj
2011. okt. 26. 00:58
 5/14 A kérdező kommentje:
Nm egy suliba járunk ... És híresség mondom.. Nm lenne gaz elhivni? és nm csk én járok oda az órára hanemeg rajtam kívül kb 35 lany
2011. okt. 26. 01:01
 6/14 napietus ***** válasza:
93%

figyelj, egy nő nem fut egy pasi után. akkor sem, sőt, különösen akkor nem, ha az illető híresség (bár el tudom képzelni, miféle lehet, gondolom valami nyomi tinisztár, de ez nem tartozik ide).


tartsd magad annyira, hogy nem állsz be százegyediknek azon tinilányok sorába, akik randira hívják. ha akar valamit, majd kezdeményez. nem olyan szégyenlősek ezek a "sztárok" :D

2011. okt. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hat elég szerény a srác
2011. okt. 26. 01:06
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hagyd, hogy kezdeményezzen, de biztosíts neki esélyt: maradj vele kettesben valahogy, meg mosolyogj rá sokat, és akkor felbátorodik majd
2011. okt. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 napietus ***** válasza:
akkor sem. senkinek nem kell, amit tálcán kínálnak fel neki. ez a szerénység meg az imidzs része. nem minden az, aminek látszik.
2011. okt. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És igen is jól csinálja azt amit csinál!
2011. okt. 26. 01:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!